Yandex Metrica

Sitede Ara

Kopyacı Ekrem! Kılıçdaroğlu'na türkülü adaylık mesajı

Kopyacı Ekrem! Kılıçdaroğlu'na türkülü adaylık mesajı

İBB Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu, Atatürk'ün vefatının yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Aşık Veysel'in 'Uzun İnce Bir Yoldayım' türküsünü seslendirdi. İmamoğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim miting programlarında sürekli seslendirdiği şarkıyı tercih etmesi kopya hareketler olarak yorumlandı. Seçtiği türküyle de 2023 seçimleri için Kemal Kılıçdaroğlu'na mesaj verdiği öne sürüldü.

Gündem

23.01.2024, 20:03

İBB, 10 Kasım Atatürk'ü anma programları kapsamında konser düzenledi. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Dilek İmamoğlu ve müzisyenler Melek Mosso ve Gökhan Türkmen ile birlikte Aşık Veysel'in "Uzun İnce Bir Yoldayım" türküsünü seslendirdi.

Fatma Nur Bezen ve Muhammet Uzun öldü! Hakkari Yüksekova'da çifte ölüm! Fatma Nur Bezen ve Muhammet Uzun öldü! Hakkari Yüksekova'da çifte... Haberi Görüntüle

İMAMOĞLU'NDAN KILIÇDAROĞLU'NA GÖNDERMELİ TÜRKÜ 

İmamoğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim miting programlarında sürekli seslendirdiği şarkıyı tercih etmesi ise dikkat çekti.

 Erdoğan, türküyü son olarak, geçtiğimiz yıl Adana'da gerçekleştirilen AK Parti Gençlik Buluşması'nda seslendirmişti.

İngilizler resmen duyurdu: Yunan gemisi battı: Husiler Kızıldeniz'de geçit vermiyor! İngilizler resmen duyurdu: Yunan gemisi battı: Husiler Kızıldeniz'de geçit vermiyor! Haberi Görüntüle

TÜRKÜNÜN SÖZLERİ SOSYAL MEDYADA ADAYLIĞA YORUMLANDI: "PARTİSİNE MESAJ MI VERİYOR?"

Sosyal medyada ise İmamoğlu'nun, söz konusu türkünün sözleri üzerinden 2023 adaylığı konusunda mesaj verdiği konuşuldu.

Yapılan paylaşımlardan bazıları şöyle:

"Adam gümbür gümbür geliyor Kemal (Kılıçdaroğlu) araya girip reklam olmasa tablo iyi olurdu"

"Doğru vallahi. Uzun ince bir yolda. Bakalım sonu nereye çıkacak. Cumhurbaşkanlığı mı, Chp Genel Başkanlığı mı, İstanbul Büyükşehir Başkanlığı mı, Başbakanlık mı… vs vs"

.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading