Yandex Metrica

Kiraya fahiş zam yaptı gözaltına alındı

Kiraya fahiş zam yaptı gözaltına alındı

Adana’da aylık 833 lira olan kirayı 5 bin liraya çıkaran vicdan yoksunu ev sahibi gözaltına alınıp adliyeye sevk edildi.

Gündem

23.01.2024, 20:35

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, evinin kirasını yükseltip elektrip ve su aboneliğini iptal ettiren ev sahibi gözaltına alındı.

Adana'da hayatını devam ettiren 60 yaşındaki Aynur Kaya, bundan 4 yıl önce İsmetpaşa Mahallesinde taşındığı ve aylık 833 lira kira bedeli karşılığı oturduğu evin yıllık sözleşmesinin bittiğini, ev sahibinin aylık kirayı 5 bin liraya çıkardığını, ayrıca evden çıkmadığı için ev sahibinin elektrik ve suyu kapattırdığını öne sürerek polise şikayetçi oldu.

ANKA-3 ile HÜRJET'ten bir ilk! Birlikte kol uçuşu yaptılar ANKA-3 ile HÜRJET'ten bir ilk! Birlikte kol uçuşu yaptılar Haberi Görüntüle

FAHİŞ KİRA ARTIŞI YAPTI GÖZALTINA ALINDI

Aynur Kaya isimli vatadanşa, eşinin kendisini 20 yıl önce terk ettiğini evde yatağa mahkum annesi ve kız kardeşiyle yaşadığını belirtti. 60 yaşındaki vatandaş, devletin verdiği aylık 6 bin lira yardım maaşıyla geçimini sağladığını yıllık 60 bin lira olan kirayı ödeyemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine polis harekete geçerek ev sahibi Emin Ç.'yi (37) gözaltına aldı.

ABD'den soykırımcı İsrail'e akıl almaz savunma: İsrail 'kırmızı çizgiyi' aşmadı ABD'den soykırımcı İsrail'e akıl almaz savunma: İsrail 'kırmızı çizgiyi' aşmadı Haberi Görüntüle

İDDİALARI KABUL ETMEDİ

Ev sahibi ifadesinin ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine getirildi. Burada basın mensuplarının sorusu üzerine yapılan haberin yalan olduğunu haksız yere gözaltına alındığını söyledi. Ev sahibi daha sonra adliyeye götürüldü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading