Yandex Metrica

Sitede Ara

Kılıçdaroğlu'ndan Baykal'a ziyaret! Baykal'ın mutsuz yüz ifadesi gündem oldu

Kılıçdaroğlu'ndan Baykal'a ziyaret! Baykal'ın mutsuz yüz ifadesi gündem oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, beraberindeki Ankara Milletvekili Levent Gök'le eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Beysukent'teki evinde ziyaret etti. Görüşmeye ilişkin basına servis edilen fotoğrafta, Baykal'ın yüz ifadesindeki mutsuzluk yeni tartışmaları da beraberinde getirdi.

Gündem

23.01.2024, 22:16

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, beraberindeki Ankara Milletvekili Levent Gök'le eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı Beysukent'teki evinde ziyaret etti.

Gök, yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun, Baykal ve ailesinin yeni yılını kutladığını belirterek ziyarette günlük siyasi değerlendirmelerde bulunulduğunu söyledi.

Fenomen öğretmenler dikkat! Bunu yapana ceza geliyor: Sicil dosyasında 5 yıl kalacak Fenomen öğretmenler dikkat! Bunu yapana ceza geliyor: Sicil dosyasında 5... Haberi Görüntüle

DENİZ BAYKAL SEÇİM KAPNYASINDA GÖREV ALMAK İSTEDİ 

Levent Gök, Baykal'ın, "Kampanyada ben de görev almak istiyorum. CHP örgütleri büyük bir heyecanla ve hırsla seçimlere hazırlanmalı." dediğini aktardı.

2024 Mayıs-Haziran en ucuz sıfır araba (otomobiller) hangisi? 2024 fiyatı en düşük otomatik araçlar listesi 2024 Mayıs-Haziran en ucuz sıfır araba (otomobiller) hangisi? 2024 fiyatı... Haberi Görüntüle

EN YAKININDAKİ İSİM ANLATTI: "GÖRÜŞMEDEN IZDIRAP DUYUYOR"

Baykal'a yakınlığıyla tanınan CHP eski Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, "Orada halinden memnun mutlu olan gülücükler dağıtan sadece Kılıçdaroğlu. Baykal'ın yüzüne baktığımızda acı, ıstırap ve büyük bir hayal kırıklığı görüyoruz." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'partimize kimse itibar suikastı yapamaz' demişti! AK Parti 'trol' temizliğine başlıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan 'partimize kimse itibar suikastı yapamaz' demişti! AK Parti... Haberi Görüntüle

"DENİZ BEY'İN BU YÖNETİME BU GENEL BAŞKANA DESTEK VERMESİ SÖZ KONUSU OLAMAZ"

Ateş, katıldığı canlı yayında konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Dikkat ederseniz 3 kişinin fotoğrafı var. Orada halinden memnun mutlu olan gülücükler dağıtan Sayın Kılıçdaroğlu. Deniz Baykal'ın yüzüne baktığımızda acı, ıstırap ve büyük bir hayal kırıklığı görüyoruz. Görüşme talebine hayır dememiş gibi…

Baykal'ın liderliğindeki CHP'nin 1 Mart 2003'teki tezkereye hayır demesi sonrası okyanus ötesi güçler, CHP'nin Türkiye'nin bölünmesine engel olduğunu görünce kumpas kurdular.

2008 yılının nisan ayında ABD, Baykal yerine başka birinin gelmesini istiyor. Yazılan mektupta, Kılıçdaroğlu ile ilişkilerini sorguluyorlar. Muhtemel adaylar kimlerdir diyorlar. Bulamayınca Kemal Bey'i buldular. Baykal istifa etmek zorunda bırakıldı ve parti politikaları değiştirildi. Bu senaryonun aynısı uygulandı.

Deniz Bey'in yüzünden okunan acı, ıstırap budur. Kılıçdaroğlu'nu desteklemediği bu fotoğraftan belli. Kameraya bakmıyor, 'hangi yüzle buraya geldiniz' diyor. Milli değerleri savunan ne kadar arkadaşımız varsa Kılıçdaroğlu hukuksuz biçimde partiden uzaklaştırdı.

Baykal'ın görüntüsü ortada. Kılıçdaroğlu, bir şey almış gibi bir imaj çizmeye çalışıyor. Deniz Bey'in bu yönetime bu genel başkana destek vermesi söz konusu olamaz. Kendisini inkar etmiş olur. Bütün bu acılara rağmen kabul etmiş, bunların isteği üzerine de fotoğrafı vermiş gibi."

.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading