Yandex Metrica

Kılıçdaroğlu'na oy şoku! CHP'li isim: Oyumu Erdoğan'a vereceğim!

Kılıçdaroğlu'na oy şoku! CHP'li isim: Oyumu Erdoğan'a vereceğim!

Eski CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan "Kılıçdaroğlu'nun son çırpınışları ama seçilemeyecek. Sadece kendini değil, partiyi de bitirdi" diyerek 28 Mayıs'ta yapılacak seçimlerde oyunu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vereceğini söyledi.

Gündem

23.01.2024, 20:57

Eski CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Deniz Pınar Atılgan, İlk turda oyunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiğini, ikinci turda da tercihini Erdoğan'dan yana kullanacağını ifade etti.  

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüşecek! Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile... Haberi Görüntüle

"PARTİYE EMEK VERENLERİ LİSTEYE BİLE ALMADI"

"Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibi sanki CHP'yi bitirmeye ant içmiş gibi davranıyor" diyen Eski CHP Kadın Kolları Genel Başkanı, "İttifak adı altında olmayacak partilerle aynı masaya oturdu. Partiye emek verenleri listeye bile almadı, onun yerine tepeden inme kişileri aday gösterdi. Neresinden tutsanız elinizde kalır. Koltuğunu bırakmamak için bol keseden vekillik dağıttı. Sonuç fiyasko. CHP'lilerin umutlarıyla oynadığı yeter artık" dedi.

Anız yangını ve örtü yangını nedir? Anız yangını ve örtü yangını nedir? Haberi Görüntüle

"PARTİME BÖYLE BİR GENEL BAŞKAN HİÇ YAKIŞMIYOR"

Kendisi gibi hayal kırıklığına uğrayan çok sayıda insan olduğunu vurgulayan ve başarısızlıklarını "oylar çalındı" kılıfıyla kapatmaya çalışmalarını "gülünç" bulduğunu ifade eden  Atılgan, "Erdoğan ile aranda 2,5 milyon oy farkı var. Yenildiğinizi kabul edin. Bakın gençliğimden beri CHP'liyim. Partim için yıllarca emek verdim, ter döktüm. Çok önemli görevlerde de bulundum. Partime böyle bir Genel Başkan hiç yakışmıyor. Ben ilk turda Recep Tayyip Erdoğan'a oy verdim. İkinci turda da oyumu Erdoğan'a vereceğim" açıklamasında bulundu. 

Adana'da orman yangını! Ekipler karadan ve havadan müdahale ediyor Adana'da orman yangını! Ekipler karadan ve havadan müdahale ediyor Haberi Görüntüle

Bakan Yumaklı duyurdu: Çanakkale'deki orman yangınının ilerlemesi durduruldu Bakan Yumaklı duyurdu: Çanakkale'deki orman yangınının ilerlemesi durduruldu Haberi Görüntüle

"KILIÇDAROĞLU SEÇİLMEYECEK"

İlk turda HDP seçmeni, ikinci turda milliyetçi seçmen için atılan adımlarla ilgili konuşan sözlerine şöyle devam etti; "14 Mayıs öncesi HDP seçmenini yanına çekmek için her şeyi yaptı. Baktı ki yetmiyor oyları, şimdi milliyetçi bir ağız ile konuşuyor. Bu tavrı bile samimiyetten ne kadar uzak olduğunu gösteriyor. Bir eliyle barış işareti yapıyor, diğer eliyle bozkurt işareti yapıyor. Seçmen buna kanar mı? Kılıçdaroğlu ve ekibi bence bir an önce CHP'den gitmeli. İkinci turdan sonra zaten gitmek zorunda kalacak. Partimiz sahipsiz değil. Atatürk'ün partisinin geldiği noktaya bak. Hırsından Muharrem İnce'yi bile harcadı. Herkesle ittifak yaptı ama CHP'nin öz evladını dışladı. İnce'yi kaset komplosu ile saf dışı bıraktılar. Bir de çıkıp 'İnce'ye yapılan çok yanlıştı' diyor, kimse bu açıklamasını inandırıcı bulmuyor. Kılıçdaroğlu'nun son çırpınışları ama seçilemeyecek. Sadece kendini değil, partiyi de bitirdi. İçim sızlıyor, yazıklar olsun."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading