Yandex Metrica

Kılavuzu PKK olanın... Devlete değil terör örgütüne inanıp 'mağdur' dediği teröristin DNA raporunu istedi

Kılavuzu PKK olanın... Devlete değil terör örgütüne inanıp 'mağdur' dediği teröristin DNA raporunu istedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK ağzıyla konuşmalarını sürdürüyor. PKK'nın adeta sözcüsü gibi davranan Kılıçdaroğlu, partisinin 'mağdur gazeteci' olarak lanse ettiği teröristin saldırıyı gerçekleştirmediğini ima ederek DNA raporu istedi.

Gündem

23.01.2024, 19:52

Mersin'de PKK'lı teröristlerin polisevine düzenlediği hain saldırıda Zozan Tolan kod adlı terörist Dilşah Ercan öldürüldü. PKK terör örgütü, Ercan'ın saldırıda ölmediğini öne sürerken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlui partisinin 'mağdur gazeteci' olarak lanse ettiği teröristin saldırıyı gerçekleştirmediğini ima ederek DNA raporu istedi.

Mersin’in Mezitli ilçesinde bulunan polisevine 26 Eylül'de saldırı gerçekleştiren iki terörist öldürüldü. Öldürülen teröristlerden birinin olduğu tespit edildi.

Terör örgütü PKK, saldırıyı üstlenen bir açıklama yaptı. Örgütün açıklamasında öldürülen teröristler arasında Dilşah Ercan'ın bulunmadığı öne sürüldü.

Zehir tacirlerine geçit yok! Narkoçelik-22 Zehir tacirlerine geçit yok! Narkoçelik-22" operasyonları ile çok sayıda kişi... Haberi Görüntüle

PKK'DAN SONRA AYNI AÇIKLAMA KILIÇDAROĞLU'NDAN

PKK'nın bu açıklamasının ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da benzer bir söylemde bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Kılıçdaroğlu, partisinin geçmişte hazırladığı 'tutuklu gazeteciler' raporunda 'mağdur gazeteci' olarak nitelendirdiği terörist Ercan'ın saldırıyı gerçekleştirmediği imasında bulundu.

Devletin değil terör örgütünün açıklamasına itimat eden Kılıçdaroğlu, "Çıkın ve teröriste ait DNA raporunu açıklayın" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading