Yandex Metrica

Katiller yakalandı! Kolon kestiler, hatalı yapı yaptılar...

Katiller yakalandı! Kolon kestiler, hatalı yapı yaptılar...

Depremde kolon kesen ve yapımda hatalı bulunan 4 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gündem

23.01.2024, 22:18

Osmaniye'de depremde yıkılan binalarla ilgili tespit edilen yapım kusurları ve kolon kesme eylemlerine ilişkin hakkında gözaltı kararı verilen 6 şüpheliden 4'ü yakalandı.

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Osmaniye'de yıkılan binalarla ilgili tespit edilen yapım kusurları ve kolon kesme eylemlerine ilişkin hakkında gözaltı kararı verilen 6 şüpheliden 4'ü yakalandı.

Osmaniye Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, 6 Şubat'ta gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremde Osmaniye'de yıkılan ve çok sayıda ölüme neden olan bina ve sitelerde tespit edilen yapım kusurları ve kolon kesme eylemleri sebebiyle Cumhuriyet Başsavcılığının soruşturma başlattığı belirtildi.

4 fotoğraf yeter: Dışişleri Bakanlığından İsrail Dışişleri Bakanı Katz'a cevap 4 fotoğraf yeter: Dışişleri Bakanlığından İsrail Dışişleri Bakanı Katz'a cevap Haberi Görüntüle

6 KİŞİ HAKKINDA GÖZALTI KARARI

Yürütülen bilirkişi incelemeleri doğrultusunda bu aşamada 6 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildiği aktarılan açıklamada, şüphelilerden 4'ünün yakalandığı kaydedildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading