Yandex Metrica

Kars-Ardahan kara yolunda trafik kazası: AK Partili belediye başkan adayı yaralandı

Kars-Ardahan kara yolunda trafik kazası: AK Partili belediye başkan adayı yaralandı

AK Parti'nin Susuz Belediye Başkan adayı Murat Uray, Kars-Ardahan kara yolunda trafik kazası geçirdi. Hafif yaralanan Uray, tedavisinin ardından kaldırıldığı hastaneden taburcu edildi.

Gündem

26.03.2024, 15:26

Kars-Ardahan kara yolu Susuz ilçesi yakınlarında seyreden AK Parti Susuz Belediye Başkan adayı Murat Uray yönetimindeki araç, yoldan çıkarak şarampole devrildi.

Ümit Özat hangi partinin başdanışmanı oldu? Ümit Özat siyasete mi girdi? Ümit Özat hangi partinin başdanışmanı oldu? Ümit Özat siyasete mi... Haberi Görüntüle

TABURCU EDİLDİ

Kazada yaralanan Uray, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Harakani Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedavisi tamamlanan Uray, taburcu edildi. 

Murat Uray, daha önce 2014-2019 yılları arasında Susuz Belediye Başkanlığı görevini yürütmüştü. İlçede 31 Mart 2019'da yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde CHP adayı seçimi kazanmıştı. 

TÜVTÜRK'te yeni dönem resmen başladı! Artık o olay zorunlu olmayacak TÜVTÜRK'te yeni dönem resmen başladı! Artık o olay zorunlu olmayacak Haberi Görüntüle

MURAT URAY KİMDİR?

1975 yılında Kars Susuz'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Susuz'da tamamladı. 2008 yılında Kafkas Üniversitesi Yüksekokulu Elektrik bölümünden mezun oldu.

1999 yılında Türk Telekom A.Ş. de teknisyen olarak işe başlayan Uray 2014-2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Susuz Belediye Başkanı seçilmiştir. Bu süreçte başarılı hizmetlerle adından söz ettiren Uray 2021 yılında Türkiye Belediyeler Birliği Kars İl temsilcisi olarak atanmıştır. 2022 yılından bu yana Devlet Demir Yollarında Sinyalizasyon Şefliğinde Tekniker olarak görevini sürdürmektedir. 2024 yılında yapılacak olan Mahalli İdareler seçiminde Susuz ilçesinden Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu duyuran Uray ilçe halkından da önceki dönemde yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı takdir ve destek topladı.

Uray evli ve 3 çocuk babasıdır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading