Yandex Metrica

Kandil TV'nin müdavimleri! HDP'ye destek, Mehmetçiğe hakaret

Kandil TV'nin müdavimleri! HDP'ye destek, Mehmetçiğe hakaret

Türkiye'nin terörle mücadelesi kararlılıkla devam ederken, dışarıdan ziyade içeride teröre ve teröristlerin iltisaklı olduğu siyasi partileri destekleyenler de var. CHP'li isimler son zamanlarda PKK'nın yayın organlarında masanın gizli ittifak üyesi HDP'ye desteklerini sunuyor. Öte yandan TSK'nın operasyonları da rahatsız etmiş olacak ki CHP'li isimler operasyonları da eleştiriyorlar, devleti suçluyorlar. Başı çeken isim ise kuşkusuz Kemal Kılıçdaroğlu...

Gündem

23.01.2024, 19:19

CHP'li isimler terör örgütü PKK'nın yayın organlarına çıkmayı alışkanlık haline getirdi. Burada gizli ittifak üyesi HDP'ye destek mesajları verilirken, hükümet ve güvenlik güçleri de hedef gösterildi.

İstanbul'daki PKK operasyonunda yeni detaylar: Savcılığın sevk yazısı ortaya çıktı İstanbul'daki PKK operasyonunda yeni detaylar: Savcılığın sevk yazısı ortaya çıktı Haberi Görüntüle

PKK'NIN YAYIN ORGANINDA ANAYASA'NIN İLK 3 MADDESİNİ TARTIŞMAYA AÇTI

Terörist Selahattin Demirtaş'a her fırsatta 'özgürlük' naraları atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2015'te PKK'nın yayın organına katıldı. Anayasa'nın ilk 3 maddesini tartışmaya açtı.

2024 İOKBS sınav sonucu 2024 İOKBS sınav sonucu "Kazandı" yazanlar burs alacak mı? Bursluluk... Haberi Görüntüle

KANDİL TV'NİN MÜDAVİMLERİ

Sabah'ın aktardığı habere göre, Kılıçdaroğlu'nun kurmayları da liderlerinin izinden gitti. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya eli kanlı örgütün haber kanalına çıktı, HDP'ye destek mesajları verdi. Kayyum uygulamalarını eleştirdiler.

Özgür Özel, katıldığı yayında, "HDP'de üç sayın milletvekilini belediye başkanı adayı yapmış" ifadelerini kullanırken, Yıldırım Kaya ise "Diyarbakır halkının seçtiğini siz bir kayyumla yönetmeye kalkarsanız Van halkının seçtiğinin iradesine ipotek koyarsanız o zaman halkın iradesinden bahsetmek mümkün değil" dedi.

Valilik duyurdu! Bir ilimizde 6 gün boyunca yasaklandı Valilik duyurdu! Bir ilimizde 6 gün boyunca yasaklandı Haberi Görüntüle

SİHA SEZGİN TANRIKULU'NDAN TERÖRİSTBAŞI ÖCALAN SAVUNMASI

SİHA karşıtlığı ile bilinen CHP'li Sezgin Tanrıkulu ise yayına çıkmakla kalmadı, teröristbaşı Abdullah Öcalan'ı savundu. Tanrıkulu, "Abdullah Öcalan İmralı'da hükümlüdür. Hakkında kesinleşmiş ağırlaştırılmış müebbet ağır hapis var. O kurallar içerisinde görüşme hakları var. Avukatlarıyla görüşme hakkı var, yakınlarıyla görüşme hakkı var. Bunları kaldıramazsınız." İfadelerini kullandı.

Tanrıkulu, hendek olayları sürecinde de PKK'nın yayın organında güvenlik güçlerini suçladı.Tanrıkulu, "Şimdi yerle bir ettiler. Bunu söylemekten beis duymuyorum, düşman ceza hukuku uygulandı." dedi.

24-25-26-27... yaşında olanlar dikkat: Başvuru için son 3 gün kaldı: Tek şart ehliyet 24-25-26-27... yaşında olanlar dikkat: Başvuru için son 3 gün kaldı:... Haberi Görüntüle

GAYRİ MİLLİ TUTUMLARINDAN VAZGEÇMEDİLER

CHP'liler bir diğer terör örgütü FETÖ'nün yayın organlarına ise desteğe gitti. Başta Kılıçdaroğlu olmak üzere CHP'li vekiller kanalların ve gazetelerin önünde nöbet tuttu.

Anamuhalefet partisi kamuoyunun tepkisine rağmen gayrı milli tutumundan vazgeçmedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading