Yandex Metrica

İzmir'de FETÖ'ye büyük operasyon: 6 milyon TL'lik döviz ve altın ele geçirildi

İzmir'de FETÖ'ye büyük operasyon: 6 milyon TL'lik döviz ve altın ele geçirildi

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Soruşturma Bürosu, FETÖ'ye yönelik operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda 36 şüpheli yakalanırken 6 milyon liralık altın ve döviz ele geçirildi.  

Gündem

17.04.2024, 13:22

İzmir'de FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturmalar kapsamında büyük bir operasyon düzenlendi. Operasyon öncesinde faaliyet gösteren 27 şüphelinin ismi belirlendi. Terör örgütü mensuplarını yakalamak için bugün operasyon düğmesine basıldı.

45 şüphelinin yakalanmasına yönelik yapılan operasyonlarda 36 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı, 9 şüphelinin yakalamasına yönelik çalışmalar ise devam ediyor.

Gazze için şampiyonluktan vazgeçmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Kudüs Şövalyesi' Necmettin Erbakan Akyüz ile görüştü Gazze için şampiyonluktan vazgeçmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Kudüs Şövalyesi' Necmettin Erbakan... Haberi Görüntüle

6 MİLYON LİRALIK DÖVİZ VE ALTIN ELE GEÇİRİLDİ

Düzenlenen operasyonlarda 35 bin 940 dolar, 27 bin 250 euro, 16 bin 850 Türk Lirası, 235 adet cumhuriyet altını, 13 adet bilezik, 6 adet tam altın, 1 adet yarım altın 9 adet çeyrek altın 2 adet gram altın olmak üzere yaklaşık 6 milyon TL değerinde döviz ve altın ele geçirildi.

Çok sayıda dijital materyal ve FETÖ'ye ait örgütsel dökümanlara ise el konuldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Loading