Yandex Metrica

Sitede Ara

İzmir'de doktordan hasta yakınına tepki çeken sözler! Çocuğunun yanında azarladı

İzmir Tepecik Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görevli doktorun bir hastaya yönelik davranışı tepki çekti. Tahlil sonucunu göstermek isteyen hastayı azarlayan hekimin, aşağılayıcı sözleri ve agresif tavırları cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Gündem

04.05.2024, 19:55

İzmir'de Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çocuğunun tahlil sonucunun değerlendirmesini isteyen anne ile doktor aralarında yaşanan tartışma sosyal medyada gündeme oturdu. Cep telefonu kamerasına yansıyan olayda hekimin vatandaşa yönelik davranışı büyük tepki çekti.

25 Mayıs Şanlıurfa Semicenk konseri saat kaçta ne zaman başlayacak? Konser nerede yapılacak? 25 Mayıs Şanlıurfa Semicenk konseri saat kaçta ne zaman başlayacak?... Haberi Görüntüle

"NEREYE GİDİYORSUNUZ?" SORUSU TARTIŞMA BAŞLATTI

Olay, bugün Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cildiye Polikliniği önünde meydana geldi. İddiaya göre rahatsızlığı bulunan çocuğunu hastaneye getiren anne, tahlil sonuçlarını cildiye doktoru D.B.'ye göstermek istedi. Bu sırada odasından çıkan D.B. ile hasta çocuğun ismi öğrenilemeyen annesi arasında tartışma çıktı. Cep telefonu kamerasına da yansıyan görüntülerde hasta yakınının, doktor D.B.'ye, "Nereye gidiyorsunuz" şeklindeki sorusu taraflar arasında tartışmaya neden oldu.

Bahar Candan tahliye mi edildi? Bahar Candan tahliye mi edildi? Haberi Görüntüle

ÇOCUĞU UMURMASADI

Doktor D.B., "İşim var sana ne yöneticim çağırdı, sana hesap mı vereceğim" dedi. Hasta yakınının "Tabii öyledir" sözüne sinirlenen D.B., güvenliğin çağrılmasını ve durumu başhekimliğe söyleyeceğini belirtti. Bağrışmalar üzerine annenin "Çocuğumun yanında niye böyle yapıyorsun” şeklirdeki uyarısına rağmen doktorun hastaya bağırmaya devam ettiği ve bu esnada civarda bulunan hastaların ve personellerin doktoru sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

Antalya'da korku filmlerini aratmayan olay! Sokakta oynayan çocukların üstüne önce benzin döktü sonra... Antalya'da korku filmlerini aratmayan olay! Sokakta oynayan çocukların üstüne önce... Haberi Görüntüle

PARA CEZASI İLE TEHDİT

Bu sırada araya giren bir kadın, sakinleşmesi amacıyla doktor D.B.'nin omuzuna dokundu. D.B., temas kurmasından dolayı bu kadına da tepki gösterdi. Bir güvenlik görevlisi de tarafların arasına girerek olayı yatıştırmaya çalıştı. Her iki taraf da birbirlerine tepki gösterirken, bu kez doktor D.B., "Seni mahkemeye veririm, ödersin 10 bin lirayı görürsün" dedi. Koridorda bulunanlar ile hastane görevlileri tarafları güçlükle sakinleştirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading