Yandex Metrica

Sitede Ara

İYİ Parti'ye istifa şoku: TBMM'deki sandalye sayısı düştü

İYİ Parti'ye istifa şoku: TBMM'deki sandalye sayısı düştü

İYİ Parti'de bir isim daha istifasını resmen duyurdu. Adana Milletvekili Bilal Bilici partisinden istifa etti. İYİ Parti'nin Meclis'teki sandalye sayısı Bilici'nin istifasıyla 37'ye düştü.   

Gündem

22.05.2024, 00:24

Geçtiğimiz 27 Nisan 2024 tarihinde yapılan İYİ Parti Olağanüstü Kurultayı'nın ardından İYİ Parti'de istifaların ardı arkası kesilmiyor. 

İYİ Parti Adana Milletvekili Bilal Bilici, partisinden istifa etti. Bilici, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 2023 yılında gerçekleşen seçimlerde İYİ Parti'den milletvekili seçildiğini, geçen süre içerisinde millet ve partisi için elinden gelen çabayı sarf ettiğini belirtti.

Son dakika... Kurye Ata Emre Akman'ın katil zanlısı hakkında istenen ceza belli oldu Son dakika... Kurye Ata Emre Akman'ın katil zanlısı hakkında istenen... Haberi Görüntüle

"FAYDALI OLAMAYACAĞIMDAN İSTİFA ETTİĞİMİ BELİRTİYORUM"

İYİ Parti ailesinin bir üyesi olarak görev yaptığı süre içerisinde çok değerli dostlar edindiğini aktaran Bilici, "Başta İYİ Parti'ye oy vermiş Adanalı hemşerilerim olmak üzere teşkilatlarda hiçbir karşılık beklemeden sadece vatan sevgisi ile görev yapan herkese bana olan destekleri için gönülden teşekkür ederim. Geldiğimiz noktada bu çatı altında faydalı olamayacağımdan istifa ettiğimi belirtiyorum." ifadelerini kullandı.

Bilici'nin istifasıyla İYİ Parti'nin TBMM'deki sandalye sayısı 37'ye düştü.

Habere Tepki Ver

2

0

2

0

0

1

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading