Yandex Metrica

İYİ Partili Gökçeada Belediye'sinde yolsuzluk ve rüşvet operasyonu!

İYİ Partili Gökçeada Belediye'sinde yolsuzluk ve rüşvet operasyonu!

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda aralarında İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin'in de bulunduğu 5 şüpheli gözaltına alındı.

Gündem

23.01.2024, 20:23

İYİ Parti, belediyecilikte de altılı masadaki ortağı CHP’nin izinden gidiyor. İYİ Partili Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, aralarında imar müdürünün de bulunduğu 5 kişiyle birlikte yüzlerce milyon liralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında gözaltına alındı.

2024'te Türkiye'de kaç Chery satıldı? TİGGO 8 PRO ve Omoda 5 kaç tane satıldı? 2024'te Türkiye'de kaç Chery satıldı? TİGGO 8 PRO ve Omoda... Haberi Görüntüle

EŞ ZAMANLI BASKIN YAPILDI

Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince Gökçeada'da bazı adreslere eş zamanlı baskın düzenledi.

İspanya, Türkiye ile imzaları atmak için dakika sayıyor: Zirve çok başarılı geçecek İspanya, Türkiye ile imzaları atmak için dakika sayıyor: Zirve çok... Haberi Görüntüle

BAŞKAN DAHİL 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla gerçekleştirilen operasyonda Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, gözaltına alındı. Ünal Çetin dışında 4 kişi daha gözaltına alındı. Belediye İmar Müdürü S.D, kamu çalışanı E.B. ile müteahhitler R.G. ve B.B, emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Yasağa rağmen sokakları karıştırdılar! Hakkari’deki 'kayyım' protestosunda bir polis yaralandı! Yasağa rağmen sokakları karıştırdılar! Hakkari’deki 'kayyım' protestosunda bir polis yaralandı! Haberi Görüntüle

TUTUKLU MÜTEAHHİR DE ŞÜPHELİLER ARASINDA

Başka bir suçtan tutuklu müteahhit K.Ç'nin de şüpheliler arasında olduğu öğrenildi. Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading