Yandex Metrica

Sitede Ara

İyi Parti’de yine tiyatro!

İyi Parti’de yine tiyatro!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Denizli'de düzenlediği mitingle ilgili paylaşım yapan İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Aytun Çıray, 2018 yılındaki Kocaeli mitinginden bir fotoğrafı bugün çekilmiş gibi paylaştı. Çıray, paylaşımında “Siz meydanları artarak doldurun Meral Akşener sandığı getirir. Teşekkürler Denizli” ifadesini kullandı.

Gündem

23.01.2024, 18:20

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Denizli’de 29 Ekim Meydanı'nda düzenlenen mitingde vatandaşla bir araya geldi.

İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı ve İzmir Milletvekili Aytun Çıray ise mitingle ilgili paylaşım yaparken 2018 Haziran ayında Kocaeli'de gerçekleştirilen mitingde çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.

Çıray, paylaşımında “Siz meydanları artarak doldurun, Meral Akşener sandığı getirir. Teşekkürler Denizli.” İfadelerine yer verdi.

Çıray'ın paylaştığı fotoğrafı İYİ Parti Urla İlçe Başkanlığı'nın “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in bugünkü Kocaeli mitingi. Hınca hınç dolu bir miting. Dip dalgası kendini göstermeye başladı” notuyla üç yıl önce paylaştığı görüldü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading