Yandex Metrica

İstanbul'da sıradan bir gün: Metro istasyonunu su bastı

İstanbul'da sıradan bir gün: Metro istasyonunu su bastı

İstanbul'da sağanak yağış nedeniyle Yenibosna metro hattını su bastı. Yolcuların yürümekte güçlük çektiği istasyonda biriken suyu tahliye çalışması devam ediyor.

Gündem

25.04.2024, 20:36

İstanbul'da neredeyse tüm meteorolojik olaylar yaşamı olumsuz etkiliyor. Kısa süreli de olsa yağmurun yağdığı günlerde trafik felç olurken, normal şartlarda hava şartlarından bağımsız hareket eden metrolar da yağıştan nasibini alıyor. Buna son örnek Bahçelievler'deki Yenibosna metrosu.

Bahçeli Özgür Özel'le bir araya geldi: Görüşme çok verimli geçti Bahçeli Özgür Özel'le bir araya geldi: Görüşme çok verimli geçti Haberi Görüntüle

TAVANDAN SULAR AKTI

M9 Ataköy-Olimpiyat Metro Hattı'nın Bahçelievler Yenibosna istasyonunda, yağışın etkisiyle içeride su birikintileri oluştu. Tavandan akan suların etkisiylke biriken sular görevliler tarafından tahliye edilirken vatandaşların kaygan zeminde yürümekte zorlandığı görüldü. 

Son dakika... Valiliklerden peş peşe yasak kararı: 7 ilde gösteri ve yürüyüşler kısıtlandı Son dakika... Valiliklerden peş peşe yasak kararı: 7 ilde gösteri... Haberi Görüntüle

İBB AKOM UYARDI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), kentin farklı bölgelerinde metrekareye 10 ila 35 kilogram yağış düştüğünü, en fazla yağışın Arnavutköy, Çatalca ve Şile'de görüldüğünü bildirdi. AKOM'un yağış ve fırtına raporunda, "İl genelinde sabah erken saatlerden itibaren görülen yağışlar neticesinde İstanbul'un farklı bölgelerinde metrekareye 10 ila 35 kilogram yağış kaydedilmiş olup, en fazla yağış Arnavutköy, Çatalca ve Şile ilçelerimizde gözlenmiştir." bilgisi verildi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading