Yandex Metrica

İstanbul ücretsiz 23 Nisan konserleri 2024 | Ankara'da, İzmir'de 23 Nisan'da hangi konserler ve ekinlikler var?

İstanbul ücretsiz 23 Nisan konserleri 2024 | Ankara'da, İzmir'de 23 Nisan'da hangi konserler ve ekinlikler var?

İstanbul ücretsiz 23 Nisan konserleri 2024 | 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle ülke genelinde çeşitli etkinlikler ve konserler düzenlecek. Yerel yönetimler ile hayata gerçilin etkinliklere katılımlar ise ücretsiz olacak. Havaların da güzel olmasıyla İstanbul'da 23 Nisan'da konser ve etkinliklere katılımın oldukça fazla olması bekleniyor. İstanbul'da en sevilen şarkıcılar 23 Nisan'da konser verecek. Peki İstanbul ücretsiz 23 Nisan konserleri 2024 | Ankara'da, İzmir'de 23 Nisan'da hangi konserler ve ekinlikler var?

Gündem

12.05.2024, 19:55

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta büyük bir coşkuyla kutlanacak. Okullarda, caddelerde ve pek çok kamu kurumunda etkinlikler düzenlenecek. Belediyeler de sevilen sanatçıları getirerek konser etkinlikleri düzenleyecek. 23 Nisan 2024 Salı günü İstanbul'da sevilen şarkıcılar sahneye çıkacak. Konser ve etkinlikleri kaçırmak istemeyen vatandaşlar ise 2024 İstanbul ücretsiz 23 Nisan konserleri nerede? Ankara'da, İzmir'de 23 Nisan'da hangi konserler ve ekinlikler var? sorularına yanıt arıyor. İşte İstanbul 23 Nisan konser listesi...

Yunan medyasının ana gündem maddesi Erdoğan ile Miçotakis görüşmesi: İşte tarihi zirve için atılan o başlıklar! Yunan medyasının ana gündem maddesi Erdoğan ile Miçotakis görüşmesi: İşte... Haberi Görüntüle

İSTANBUL ÜCRETSİZ 23 NİSAN KONSERLERİ 2024

İstanbul'un pek çok ilçesinde sevilen şarkıcılar 23 Nisan'da sahneye çıkacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda 23 Nisan'da Ceza ve Zeyep Bastık sevenleri ile bir ayara gelecek. Ceza ve Zeynep Bastık konserlerine binlerce kişinin katılması bekleniyor. 

istanbul_23_nisan_konserleri.JPG

23 Nisan'da Manuş Baba Sancaktepe Belediyesi organizasyonunda konser verecek. Konsere katılım ücretsiz olacak. Konser başlama saati ise 20.30 olarak açıklandı.

istanbul_23_nisan_konserleri1.JPG

23 Nisan Çocuk Şenlikleri kapsamında sevilen şarkıcı Hadise'de konser verecek. Hadise konseri Maçka Demokrasi Parkı'nda saat 21.00'de başlayacak. 

istanbul_23_nisan_konserleri_2.JPG

Sevilen Şarkıcı Köfn 23 Nisan'da Beyoğlu'nda konser verecek. 

istanbul_23_nisan_konserleri3.JPG

İlyas Yalçıntaş 23 Nisan'da Bahçelievler Belediyesi organizasyonunda sahneye çıkacak. Konserin başlama saati ise 20.00 olacak.

fdsfsdfs.JPG

Irmak Arıcı 23 Nisan'da Çaykara Belediyesi organizasyonunda konser verecek. 

istanbul_23_nisan_konserleri4.JPG

Japon deprem uzmanlarından İstanbul için kıyamet senaryosu: İstanbul'da sağlam bina kalmayacak! Japon deprem uzmanlarından İstanbul için kıyamet senaryosu: İstanbul'da sağlam bina... Haberi Görüntüle

ANKARA-İZMİR'DE 23 NİSAN'DA HANGİ KONSERLER VAR?

Türkiye'nin en kalabalık illerinden olan Ankara ve İzmir'de de ücretsiz konserler düzenlenecek. Ankara'da belediye organizasyonunda sevilen sanatçılar sahne alacak. İzmir'de de konserler düzenlenecek. 

23 Nisan Salı günü sevilen şarkıcı Edis Ankara'da unutulmaz bir konser verecek. Edis konserine binlerce kişinin katılması bekleniyor. Konserin saat 20.00’de Atatürk Orman Çiftliği’nde yapılacağı belirtildi. 

İzmir'de ise 23 Nisan Kutlamaları Festival Alanı’nda Yeni Türkü konser verecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Gündem


Loading