Yandex Metrica

İstanbul trafiğine Şampiyonlar Ligi ayarı! Bazı yollar kapalı olacak

İstanbul trafiğine Şampiyonlar Ligi ayarı! Bazı yollar kapalı olacak

İstanbul'da bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Manchester City ile Inter arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finali ve beraberinde düzenlenecek etkinlikler nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Gündem

23.01.2024, 22:22

UEFA Şampiyonlar Ligi finali İngiltere temsilcisi Manchester City ile İtalya ekibi Inter arasında bu akşam İstanbul'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

İstanbul'da oynanacak final öncesi İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, teyakkuza geçti. Şampiyonlar Ligi finali için bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Şampiyonlar Ligi final müsabakası etkinlikleri kapsamında Fatih ve Şişli'de trafiğe kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar belirlendi.

Hafta sonu dışarı çıkacaklar dikkat! Sıcaklıklar geride kaldı! Şimdi sırada daha sıcak günler var! Hafta sonu dışarı çıkacaklar dikkat! Sıcaklıklar geride kaldı! Şimdi sırada... Haberi Görüntüle

FATİH VE ŞİŞİLİ TARFİĞE KAPATILACAK

Bu kapsamda Fatih'te, 7 Haziran saat 08.00'den 11 Haziran saat 23.00'e kadar Şehit Vefa Karakurdu üst geçidi, Yenikapı İDO İskelesi ile Yenikapı miting alanı arası yan yol, Sahil kuzey yan yol Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ayrımları ile Sahil güney yan yol Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi ayrımları trafiğe kapatılacak.

Ayşe Ekiz kimdir? MasterChef yarışmacısı Ayşe Ekiz nereli, ne iş yapıyor? Ayşe Ekiz kimdir? MasterChef yarışmacısı Ayşe Ekiz nereli, ne iş... Haberi Görüntüle

ALTERNATİF YOLLAR NERESİ?

Bu yollara alternatif olarak sahildeki Kennedy Caddesi kullanılabilecek. Şişli'de Taşkışla Caddesi 10 Haziran saat 07.00'den etkinlik bitimine kadar trafiğe kapalı olacak. Taşkışla Caddesi'ne alternatif olarak Bedri Karafakioğlu, Cumhuriyet, Valikonağı, İnönü, Maçka ve Süleyman Seba caddeleri kullanılabilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading