Yandex Metrica

Sitede Ara

İngilizler resmen duyurdu! Arda Güler için çılgın rakam

İngilizler resmen duyurdu! Arda Güler için çılgın rakam

İngiliz basını, Premier Lig ekiplerinden Newcastle United'ın Fenerbahçeli Arda Güler'e talip olduğunu yazdı. İngilizler, genç yıldız adayı için 20 milyon euroyu gözden çıkardı.

Gündem

12.02.2024, 23:19

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla Avrupa'daki kulüplerin radarına giren 18 yaşındaki yıldız adayı Arda Güler'in talipleri her geçen gün artıyor.

Real Madrid ve Barcelona gibi devleri peşinden koşturan Arda Güler'e bu kez de İngiliz ekibi Newcastle United talip oldu.

Bakan Yerlikaya duyurdu! 9 ilde operasyon: Çok sayıda gözaltı var Bakan Yerlikaya duyurdu! 9 ilde operasyon: Çok sayıda gözaltı var Haberi Görüntüle

ARSENAL VE PSG DE TALİP

İngiliz basınında yer alan haberlerde Newcastle United'in Arsenal ve PSG gibi takımları geri bırakıp transferi sonlandırmak istediğine dikkat çekildi. Söz konusu haberde Arda Güler için 20 milyon euronun gözden çıkarıldığı ifade edildi.

Siyasetçi ve bürokrat isimlerinin neden dosyaya sokuldu? Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında Ankara Emniyeti bu soruların cevaplarını arıyor! Siyasetçi ve bürokrat isimlerinin neden dosyaya sokuldu? Ayhan Bora Kaplan... Haberi Görüntüle

ARDA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

İspanyol devi Barcelona'nın yanı sıra Ajax ve Napoli'nin temsiclileri Arda Güler'i Ankaragücü maçında izleyecekler.

2024 İOKBS Bursluluk Sınavı sonuçları saat kaçta açıklanacak? 17 Mayıs İOKBS sonuçları neden açıklanmadı? 2024 İOKBS Bursluluk Sınavı sonuçları saat kaçta açıklanacak? 17 Mayıs... Haberi Görüntüle

SÖZLEŞMESİ UZATILIYOR

Fenerbahçe Kulübü, Arda Güler'in 2025 yılında sona erecek sözleşmesini 2027 yılına kadar uzatma kararı aldı. Resmi açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading