Yandex Metrica

Sitede Ara

İletişim Başkanlığı CHP'nin 'aynı adreste 300 seçmen bulunuyor' yalanını çürüttü!

İletişim Başkanlığı CHP'nin 'aynı adreste 300 seçmen bulunuyor' yalanını çürüttü!

İletişim Başkanlığı, CHP Hatay Milletvekili Servet Mullaoğlu'nun ortaya attığı ve bazı sosyal medya hesaplarında ve basın yayın organlarında paylaşılan "Hatay Samandağ'da aynı adrese kayıtlı 300 seçmen tespit edildi" iddialarının yalan olduğunu açıkladı.

Gündem

23.01.2024, 20:57

14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sonrası yaşanan yenilgiyi hazmedemeyen Cumhuriyet Halk Patisi (CHP) birçok manipülasyona başvurmaya devam ediyor. CHP'liler 28 Mayıs Pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 2. turu öncesinde de yine aynı yönteme başvurarak seçmenlerle ilgili bir yalan ortaya attı. 

Bitlis'te trafik kazası: AK Partili başkan hayatını kaybetti Bitlis'te trafik kazası: AK Partili başkan hayatını kaybetti Haberi Görüntüle

SEÇMEN KAYITLARI ÜZERİNDEN YALAN BİLGİ DOLAŞTIRILDI 

Seçim güvenliğine gölde düşürmek için seçmen kayıtları üzerinden bir çok yanlış bilgi sosyal medya üzerinden dolaşıma sokulurken bunların en sonuncusu CHP'nin Hatay Milletvekili Servet Mullaoğlu'ndan geldi.

Siirt bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Siirt bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Haberi Görüntüle

AYNI ADRESTE 300 SEÇMEN YALANINI ORTAYA  ATTILAR 

Servet Mullaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sadece Hatay İli Samandağ ilçesi, Çiğdede Mahallesinde aynı adreste kayıtlı 300 seçmen tespit ettiklerini iddia ederek "Seçmen listeleri oluşturulurken hilelerin yapıldığına dair çok kuvvetli şüpheler var. Bu işin peşini bırakmayacağız. Hile yapanların cezalandırılması için gerekli bütün yasal yollara başvuracağız. Demokrasimize hileyle yapılan darbeyi asla kabul etmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Terör örgütünün kirli para trafiği çökertildi: DEAŞ bağlantılı 11 kişi yakalandı! Terör örgütünün kirli para trafiği çökertildi: DEAŞ bağlantılı 11 kişi ... Haberi Görüntüle

YALANI ÇOK GEÇMEDEN ORTAYA ÇIKTI

Mullaoğlu'nun seçim güvenliğine gölge düşürmek için yaptığı paylaşımla ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Mullaoğlu'nun bahsettiği yerin Samandağ İlçe Emniyet Müdürlüğü olduğu, 300 kişinin ise asrın felaketi sonrası görev yapmak için il dışından emniyet personeli polisler olduğu ortala çıktı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading