SON DAKİKA
İletişim Başkanı Altun müjdeyi verdi! Deformasyonla Mücadele Merkezi kuruldu

İletişim Başkanı Altun müjdeyi verdi! Deformasyonla Mücadele Merkezi kuruldu

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İletişim Başkanlığı bünyesinde yeni bir birimin kurulduğunu açıkladı. Kurulan yeni birimin adı 'Deformasyonla Mücadele Merkezi' oldu.

Gündem

18.02.2024, 11:43

Türkiye, özellikle sosyal medyada meydana gelen deformasyon ve provokatif içeriklere karşı mücadelesini hızlandırdı. Bunun neticesinde İletişim Başkanlığı Bünyesinde 'Deformasyonla Mücadele Merkezi' adında yeni bir birim oluşturuldu. Yeni birimin koordinatörü ise İdris Kardaş oldu.

Konya ilişkin resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapan İletişim Başkanı Fahrettin Altun şu ifadeleri kullandı:

"Ülkemize karşı yürütülen sistematik dezenformasyon kampanyalarına karşı İletişim Başkanlığımız bünyesinde müstakil bir birim oluşturduk. Dezenformasyonla Mücadele Merkezi.

Merkezimizin koordinatörü olarak atanan İdris Kardaş'ı tebrik eder, kendisine başarılar dilerim."

Köstebeğin şifresi kırıldı! FETÖ'cü Cevheri Güven'e gizli bilgi sızdırmıştı: İşte... Haberi Görüntüle

"YAŞASIN HAKİKAT" 

Yeni kurulan birime dair İdris Kardaş da Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Kardaş, paylaşımında "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hakikat mücadelesi içerisinde yer almak büyük şeref. Kıymetli Hocam Fahrettin Altun başkanlığında Türkiye’ye karşı içeriden ve dışarıdan yapılan her türlü algı operasyonlarına, yalan ve dezenformasyona karşı mücadele edeceğiz. Yaşasın hakikat" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading