Yandex Metrica

Sitede Ara

İETT şoförü 'psikolojim bozuldu' diyerek yolcuları indirmek istedi

İETT şoförü 'psikolojim bozuldu' diyerek yolcuları indirmek istedi

Ümraniye’de İETT şoförü, psikolojisi bozulduğu gerekçesiyle yolcular ile tartıştı. İETT şoförü 'ben raporluyum, psikolojim bozuldu' diyerek vatandaşları otobüsten indirmek istedi.

Gündem

08.05.2024, 19:12

Olay, geçtiğimiz günlerde 17.00 saatlerinde Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi Çekmeköy Sapağı durağında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 19S hat numaralı Kadıköy Yenidoğan seferi yapan bir İETT şoförü, Çekmeköy Sapağı durağına geldiği sırada psikolojisinin bozulduğunu ve daha fazla ilerlemeyeceğini söyleyerek vatandaşları otobüsten inmesini istedi.

Vatandaşlara otobüsten inmelerini söyleyen İETT şoförü, otobüste bulunan yolculara, ‘aşağı inin devam etmiyorum’ diyerek çıkıştı.
İETT şoförü ve otobüsten inmek istemeyen vatandaşlar arasında tartışma yaşandı.

Dışişleri Bakanı Fidan, Pekin'de konuştu: 'Gazze dünyanın en büyük açık hava mezarlığı haline geldi' Dışişleri Bakanı Fidan, Pekin'de konuştu: 'Gazze dünyanın en büyük açık... Haberi Görüntüle

'BANA MI VERİYORSUN ULAN VERGİYİ?'

Bir yolcunun, ‘benim vergimle gidiyorsun’ demesi üzerine vatandaşa bağıran İETT şoförü “Ne vergisi kardeşim, bana mı veriyorsun ulan vergiyi? benim kaç tane raporum var, sen biliyor musun. Öldürecek misiniz beni” diye bağırması dikkat çekti.

İETT şoförü ile yolcular arasında yaşanan tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading