Yandex Metrica

Sitede Ara

İcazet masası! Akşener’i ABD ikna ediyor! Canlı yayında uyardı: CHP’nin kuyusunu kazıyor

İcazet masası! Akşener’i ABD ikna ediyor! Canlı yayında uyardı: CHP’nin kuyusunu kazıyor

CHP Eski İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen A Haber ekranlarından yayınlanan Melih Altınok ile Sebep Sonuç programına konuk oldu. Akşener ile ABD arasındaki ilişkiye de değinerek Sevingen "Ben geçen dönem Abdullah Gül'e ikna olmadım ama birileri beni ikna ediyor' diyor. Meral Akşener'i Amerika ikna ediyor." dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:02

İşte Sevigen'in sözlerinde öne çıkanlar:

Meral Akşener CHP'den oy alma peşinde. CHP'nin kuyusunu kazmak istiyorlar. Meral Akşener'e güven olmaz CHP içindekiler sakın Akşener'e güvenmesin.

Son dakika: Putin, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ı kabul edecek Son dakika: Putin, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'ı kabul edecek Haberi Görüntüle

AKŞENER'İN VİCDANI YOK

CHP Akşener'e 15 vekil vermeseydi İYİ Parti ne yapacaktı? Vefa bilene verilir bu vekiller. Siyasetçinin vicdanı yoksa işbirliği yapılmamalı. Akşener'in vicdanı olduğuna inanmıyorum.

Bilanço ağır: Kurban Bayramı tatilinin ilk gününde 852 trafik kazası: 5 ölü Bin 421 yaralı Bilanço ağır: Kurban Bayramı tatilinin ilk gününde 852 trafik kazası:... Haberi Görüntüle

İYİ PARTİLİLER KILIÇDAROĞLU'NA HAKARET EDİYOR

CHP ile adeta mücadele ediyor. Bizim CHP'liler de parti içinde seyrediyor. Akşener ve İYİ Parti CHP'liler dövüyor. İYİ Partililer Kılıçdaroğlu'na hakaret ediyor. Bunu içime sindiremiyorum.

FED faizi indirirse ne olur? Dolar, borsa, altın, euro düşer mi, yükselir mi? FED faizi indirirse ne olur? Dolar, borsa, altın, euro düşer... Haberi Görüntüle

AKŞENER'İ ABD İKNA EDİYOR

Akşener "Ben geçen dönem Abdullah Gül'e ikna olmadım ama birileri beni ikna ediyor" diyor. Meral Akşener'i Amerika ikna ediyor. Eski ilişkileri asla bitmedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading