Yandex Metrica

Sitede Ara

İBB’nin desteklediği İstanbul Film Festivali’nde LGBT propagandası: Nerdesin aşkım

İBB’nin desteklediği İstanbul Film Festivali’nde LGBT propagandası: Nerdesin aşkım

İKSV'ye bağlı İstanbul Film Festivali, geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu X'ten 'LGBT'yi normalleştiren' filmlerin afişlerini "Nerdesin Aşkım?" ifadesiyle paylaşarak duyurdu.

Gündem

19.05.2024, 22:43

İstanbul Film Festivali’nin 43'üncüsü bu yıl düzenlenecek. İstanbul Film Festivali'nin destekçileri arasında İstanbul Büyükşehir Belediyeside bulunuyor. İBB'nin kültür sanat birimi festivalde yer alacak gösterimleri  sosyal medya  platformu X'ten 'LGBT'yi normalleştiren' filmlerin afişlerini "Nerdesin Aşkım?" ifadesiyle paylaşarak duyurdu.

Son dakika: Bakan Şimşek'den kritik açıklama: Finansal göstergelerimiz iyileşiyor Son dakika: Bakan Şimşek'den kritik açıklama: Finansal göstergelerimiz iyileşiyor Haberi Görüntüle

LGBT PROPAGANDASI YAPAN FİLMLER GÖSTERİME GİRECEK 

Bu yıl 43’üncüsü düzenlenen İstanbul Film Festivali’nin destekçileri arasında başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi olmak üzere; Beyoğlu Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi de yer alıyor. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen festivalde LGBT propagandası yapan; Kadın, Carmen’le O Yaz, Pet Shop Günleri, Geçit ve Yurt filmleri 17-28 Nisan tarihleri arasında gösterime girecek. 

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi öldü mü, kimdir? İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi öldü mü, kimdir? Haberi Görüntüle

NEHİR TUNA'NIN FİLMİ LGBT KATAGORİSİNDE YARIŞACAK 

Senaristliğini ve yönetmenliğini Nehir Tuna’nın yaptığı söz konusu filmlerden biri olan Yurt, bu yıl 80.'si düzenlenen Venedik Film Festivali’nde de Ufuklar kategorisinde LGBT temalı yapımların rekabet ettiği 'Kuir Aslan' listesine girerek yarışa dahil oldu.

Kalben serbest mi bırakıldı? Kalben neden gözaltına alınmıştı? Kalben serbest mi bırakıldı? Kalben neden gözaltına alınmıştı? Haberi Görüntüle

VAKFIN YÖNETİCİLERİ ARASINDA ECZACIBAŞI VE KOÇ BULUNUYOR 

Günümüzde Mütevelli Heyeti Başkanı Ömer Koç’un ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın başında olduğu vakıf; 1982 yılından bu yana İstanbul Film Festivali ile çok sayıda filmi, izleyicilerle buluşturuyor.

Teröristbaşı Salih Müslim'in eşinden sapkın ifadeler: Bakın bebek katili Öcalan'ı ne olarak görüyorlar Teröristbaşı Salih Müslim'in eşinden sapkın ifadeler: Bakın bebek katili Öcalan'ı... Haberi Görüntüle

BAZI ÜLKELERDEN LGBT PROPAGANDASINA TAMAMEM KISITLAMA GELDİ 

Türkiye’de LGBT terörü normal gösterilmeye çalışılırken; Rusya ve Çin hükümetleri, ülkelerinde LGBT’nin özendirilmesinin önüne geçmek için tamamen yasakladı. Gürcistan ve Belarus ise ‘eşcinselliğin normalleştirilmesi’nin önüne geçmek için çalışmalara başladı. 

62 ilde FETÖ'ye 'KISKAÇ' operasyonu!  544 şüpheli yakalandı 62 ilde FETÖ'ye 'KISKAÇ' operasyonu! 544 şüpheli yakalandı Haberi Görüntüle

AİLELER ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN EYLEMLER DÜZENLEDİ 

Son yıllarda İstanbul başta olmak üzere çok sayıda şehirde ‘Büyük Aile Yürüyüşleri’ ile on binlerce kişi defalarca kez yürüyüş yaparak, LGBT propagandasının önlenmesi talebinde bulunsa da yetkililer henüz söz konusu çağrılara karşı harekete geçmedi.

 

 

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Loading