Yandex Metrica

Sitede Ara

Hız kesmeden devam! Beykoz'a 5 yılda 15 yıllık hizmet! Murat Aydın yeni projelerini 9 Mart'ta tanıtacak

Hız kesmeden devam! Beykoz'a 5 yılda 15 yıllık hizmet! Murat Aydın yeni projelerini 9 Mart'ta tanıtacak

Türkiye 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere doğru hızla ilerlerken, belediye başkan adayları da bir bir projelerini açıklamaya devam ediyor. Son olarak Beykoz halkı tarafından yaptığı projeler ile sıkça adından söz ettiren Başkan Murat Aydın, 2024-2029 döneminde Beykoz’da hayata geçirmeyi planladığı projelerin tanıtımı için geri sayıma başladı.

Gündem

01.04.2024, 00:46

Beykoz Belediye Başkanlığı görevine geldiği ilk günden itibaren adı sadece başarılı projeler ile anılan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla 31 Mart'ya yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olarak gösterildi.

Hatay'ı tefecilere borçlandırmıştı! Lütfü Savaş tefecilerden aldığı paraya yeni kılıf uydurdu! Hatay'ı tefecilere borçlandırmıştı! Lütfü Savaş tefecilerden aldığı paraya yeni kılıf... Haberi Görüntüle

BÜYÜK LANSMAN 9 MART'TA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aldığı onay ile yeni dönem için hazırlıklarına başlayan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 9 Mart'ta yapılacak olan tanıtım ile projelerini halka duyuracak. 

Survivor yeni bölüm bu akşam mı, ne zaman? Survivor birleşme partisi ne zaman 2024? Survivor yeni bölüm bu akşam mı, ne zaman? Survivor birleşme... Haberi Görüntüle

PROJELER HALKA SUNULACAK

Seçimlere 1 aydan kısa bir süre kala saha çalışmalarına hız veren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, 9 Mart Cumartesi akşamı yapılacak büyük lansman ile projelerini duyuracak. 2019 seçimlerinde “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla Beykoz'u şaha kaldıran Aydın'ın yeni projeleri merak ediliyor.

Son dakika: Yüksek Seçim Kurulu'ndan Ordu kararı Son dakika: Yüksek Seçim Kurulu'ndan Ordu kararı Haberi Görüntüle

"BEYKOZ İÇİN HIZ KESMEDEN DEVAM"

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere "Beykoz İçin Hız Kesmeden Devam" mottosu ile hazırlanan Murat Aydın, ilçede yaşamı daha güzel kılacak yeni yatırımların görücüye çıkacağı toplantıda; ulaşımdan sağlığa, spordan sosyal hayata büyük projelerin sunulacağı bildirildi.

Hem çaldı hem dövdü! Halfeti'de DEM barbarlığı: Saldırıya uğrayan Nuh Karagül hala yoğun bakımda Hem çaldı hem dövdü! Halfeti'de DEM barbarlığı: Saldırıya uğrayan Nuh... Haberi Görüntüle

DEV KATILIM BEKLENİYOR

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın projelerini açıklayacağı ve yeni dönem hizmet yol haritasını paylaşacağı  programa toplumun tüm kesimlerinden geniş katılım bekleniyor.

TARİH: 9 Mart 2024, Cumartesi

YER: Beykoz Sahili (Şişecam Karşısı)

SAAT: 19:30

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Loading