banner2

Güzel Parti'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek: 'Roman vatandaşların her ne sıkıntısı olmuşsa yakından ilgilendi'

Güzel Parti, 28 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için kararını verdi. Genel Başkan Hüseyin Akbulut, pazar günü yapılacak seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldıklarını açıkladı.

Gündem 26.05.2023, 20:53 26.05.2023, 21:54
Abone ol
Güzel Parti'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek: 'Roman vatandaşların her ne sıkıntısı olmuşsa yakından ilgilendi'

AK Parti ile Güzel Parti, 28 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turu için bir görüşme yaptı.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Güzel Parti Genel Başkanı Hüseyin Akbulut ile partinin genel başkan yardımcıları arasında yapılan görüşme AK Parti İstanbul İl Başkanlığında oldu.

Görüşmede, 28 Mayıs seçim süreci, Roman vatandaşların meseleleri ve güncel konular ele alınırken görüşmenin ardından Güzel Parti Genel Başkanı Akbulut, 28 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçimi'nin ikinci turunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek vereceklerini açıkladı.

"ERDOĞAN HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU"

Akbulut, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul büyükşehir belediye başkanlığı döneminden itibaren her zaman Roman vatandaşların yanında olduğunu belirterek, "Roman vatandaşların her ne sıkıntısı olmuşsa yakından ilgilenmiş, babacan tavrını hem başbakanlığı hem de cumhurbaşkanlığı dönemlerinde sürdürmüştür. 'Halkına sahip çıkana halk da sahip çıkmalıdır.' esasından hareketle Güzel Parti olarak 28 Mayıs seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'a destek vereceğimizi buradan ilan ediyoruz. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her şehrindeki Roman vatandaşlarımızı da Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermeye davet ediyorum." ifadelerini kullandı.

Hüseyin Akbulut, vatandaşları, ülkenin birliği, beraberliği, kardeşliği, istikrarın sürekliliği, gelişim sürecinin devam etmesi, Türkiye Yüzyılı vizyonunun hayata geçmesi için oylarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yana kullanmaya davet etti.

"ROMANLAR VEFALIDIR"

Romanların vefalı olduğunu, kendisine sahip çıkana sahip çıkmasını bileceğini aktaran Akbulut, "Ülkemizin geleceği için kritik önem taşıyan 28 Mayıs’ta da sandığa gidip, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a hizmetlerinin, ilgisinin, vefasının karşılığını oy desteği olarak vereceklerine inanıyorum." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!