Beykoz Belediyesi'nin başına geldiği ilk günden itibaren Beykoz için tüm sınırları zorlayan ve gerçekleştirdiği ve gerçekleşmekte olan dev projeleri ile Beykoz'a hayat veren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, gençlerin de en yakın arkadaşı olmaya devam ediyor. Son olarak Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, online okey oynayan gençlerin oyunlarına eşlik etti. O anlar sosyal medyada en çok konuşulan video oldu.
![Saldırının adresi bu defa Çeşme: Sokak köpeklerinin saldırdığı iş adamı ölümden döndü!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/1720427376-resim-2024-07-08-112931697.webp)
GENÇLERLE ONLİNE OKEY OYNADI
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, sahilde bulunan Beykoz kahvecisinde cep telefonuyla online okey oynayan gençlerin davetini geri çevirmedi. Eline telefonu alan Murat Aydın, "buna bir takıldın mı daha kopamazsın" yorumunu yaptı.
![Dolandırıcı olmadığı kalmıştı! Dilan Polat'ın eşi Engin Polat'a bir dava şoku daha!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/dilan-engin.webp)
"DURUM İYİ"
Beykozlu bir gencin telefonuyla oyuna dahil olan Murat Aydın, okeyde elinin iyi olması üzerine "durum iyi" ifadelerini kullanırken, oyunun pratik olmasının da iyi olduğunu söyledi.
![Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan memleketi Rize'de: 'Yarınki mitingde Türkiye ve dünya gündemiyle ilgili düşüncelerimi paylaşacağım'](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/erdogan2948927456.webp)
"GENÇLERLE AYNI DİLİ KONUŞTUĞUMUZ DOĞRUDUR"
Öte yandan geçtiğimiz günlerde bir başka genç Beykozlu ile sohbet eden Murat Aydın'ın görüntüleri yine viral olmuştu. Söz konusu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, "Gençlerle aynı dili konuştuğumuz doğrudur, Yalnız skatepark borçlandık galiba…" notunu düşmüştü.
![İstanbul Milletvekili Ersagun Yücel, İYİ Parti'den istifa etti](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/2024-95-ersagun-yucel.webp)
YALI KÜTÜPHANESİ AÇILIYOR
Ayrıca Beykozlu gençlerin zaman geçireceği birçok alan ve proje içinde kolları sıvayan Murat Aydın, Türkiye’de ilk ve tek olan “Yalı Kütüphanesi” hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Murat Aydın, “Gençlerimiz için yaşayan mekanların sayısını artırıyoruz. 7/24 hizmet verecek modern ve nitelikli bir kütüphane hazırlıyoruz, içinde aynı anda 120 kişi ders çalışabilecek. Beykoz Kahvecisi’nin de yer alacağı Yalı Kütüphanesi şubatın ilk haftası açılacak.” ifadelerini kullanmıştı.