Yandex Metrica

Sitede Ara

Gazze için şampiyonluktan vazgeçmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Kudüs Şövalyesi' Necmettin Erbakan Akyüz ile görüştü

Gazze için şampiyonluktan vazgeçmişti! Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Kudüs Şövalyesi' Necmettin Erbakan Akyüz ile görüştü

AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen "Kan Ver Hayat Ver" programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada milli sporcu Necmettin Erbakan Akyüz ile görüştü. 

Gündem

19.05.2024, 22:07

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Wushu Kung Fu Şampiyonası'nda Filistin bayrağı açtığı için şampiyonluğu iptal edilen milli wushu kungfu sporcusu Necmettin Erbakan Akyüz ile bir araya geldi. 

Erdoğan, AK Parti Sosyal Politikalar Başkanlığınca Genel Merkez’de düzenlenen kan bağışı kampanyasına katılanları ziyaret etti.

Kan bağışında bulunanlarla bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaretinde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya da eşlik etti.

21 Mayıs bugün okul var mı? Milli yasta okullar açık mı kapalı mı? 21 Mayıs bugün okul var mı? Milli yasta okullar açık... Haberi Görüntüle

GAZZE İÇİN ŞAMPİYONLUKTAN VAZGEÇTİ

Erdoğan, burada, İstanbul'da Aralık 2023'te düzenlenen Avrupa Wushu Kungfu Şampiyonası'nda şampiyon olduktan sonra podyumda Filistin bayrağı açarak, dabke dansı yatığı için şampiyonluğu iptal edilen Türk wushu kungfu sporcusu Necmettin Erbakan Akyüz ile de bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Wushu Kung Fu Şampiyonası'nda Filistin bayrağı açtıktan sonra dabke dansı yaptığı için şampiyonluğu iptal edilen, Milli kungfu sporcusu Necmettin Erbakan Akyüz ile bir araya geldi.

Habere Tepki Ver

4

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading