Galatasaray'ın Beşiktaş'ı 2-1 yendiği mücadeleyi Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Nef Stadı'ndan takip etti. Portekizli hoca stat çıkışında ise ilginç bir olay yaşadı.
!['Öleceksek burada ölelim' bu sözü hafızalara kazınmıştı! Dönemin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ 15 Temmuz'da yaşadıklarını anlattı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ekran-goruntusu-2024-07-13-115705.webp)
"SIRA SENDE"
Karşılaşma sonrası stattan ayrılan Jorge Jesus'a bir Galatasaray taraftarı, "Sıra sende" diye bağırdı. Portekizli hoca ise taraftarın bu sözlerine herhangi bir reaksiyon vermedi.
![Bolu Dağı Tüneli - İstanbul istikametini kullanacaklar dikkat! 50 gün kapalı kalacak!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/boldag.webp)
MAÇTA NOTLAR ALDI
Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan derbi mücadelesini Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus stattan takip etti. Nef Stadı'nda oynanan müsabakayı locada izleyen Jesus, maç esnasında notlar alarak rakipleri hakkında bilgi topladı.