Yandex Metrica

FOX TV spikeri 'Sorunları çözdük' diyen İmamoğlu'nu bombaladı: Yazık günah o paralara boşa harcanmış

FOX TV spikeri 'Sorunları çözdük' diyen İmamoğlu'nu bombaladı: Yazık günah o paralara boşa harcanmış

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun "İstanbul'daki su taşkını sorunlarını çözdük" açıklamasına, FOX TV Ana Haber sunucusu Burak Birsen'den tepki geldi. Burak Birsen, "Gerçekten çözdünüz mü? Ve ne kadar para harcanmış buna? 10 milyar 600 milyon lira. Yatırım yaparak, sözüm ona çözmüş İstanbul Büyükşehir Belediyesi... Yazık günah o paralar boşa harcanmış demek ki.'' diyerek İmamoğlu'nu topa tuttu.

Gündem

05.05.2024, 21:24

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında sabah saatlerinden itibaren başlayan sağanak yağmur hayatı felç etti. Rögar kapakları patladı, yollar göle döndü ve araçlar suya gömüldü. Yaşanan olumsuzluklar nedeniyle vatandaşlar, CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştü! Gündemde hangi konular var? Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev ile görüştü! Gündemde hangi konular var? Haberi Görüntüle

''YAZIK GÜNAH O PARALAR BOŞA HARCANMIŞ''

İmamoğlu'na tepki gösterenler arasında muhalete verdiği destekle bilinen FOX TV spikeri Burak Birsen de vardı. İBB'nin "su taşkınlarını çözdük" pankartlarını ana haber bültenine taşıyan FOX TV, Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İBB'ye tepki gösterdi. FOX TV Ana Haber sunucusu Burak Birse, "Gerçekten çözdünüz mü? Ve ne kadar para harcanmış buna? 10 milyar 600 milyon lira. Yatırım yaparak, sözüm ona çözmüş İstanbul Büyükşehir Belediyesi... Yazık günah o paralar boşa harcanmış demek ki.'' diyerek İmamoğlu'na veryansız etti.

Ege'de deprem paniği! Kaç şiddetinde oldu, hangi iller hissetti? Ege'de deprem paniği! Kaç şiddetinde oldu, hangi iller hissetti? Haberi Görüntüle

'SORUNLARI ÇÖZDÜK' DEMİŞTİ

Sağanak yağmöur özellikle İstanbul'un Anadolu yakasında etkili oldu. İstanbul'un Anadolu Yakasında başlayan yağış sonrası Maltepe'de sokaklar göle döndü. Birçok araç yollarda mahsur kaldı. Ekrem İmamoğlu'nun sorunlarını çözdük dediği noktalardan birisi de Maltepe'ydi. İmamoğlu'nun, "Alt yapı sorununu çözdük" dediği ve sel, su baskını gibi problemlerin yaşanmayacağını söylediği Maltepe'de yağan yağmurun ardından sokaklar göle döndü. 

Çöl sıcaklarına kısa mola: Sağanak yağmur geliyor! Meteoroloji'den 13 ile sel uyarısı Çöl sıcaklarına kısa mola: Sağanak yağmur geliyor! Meteoroloji'den 13 ile... Haberi Görüntüle

''SÜRECİ ÇOK AZ SORUNLA ATLATTIK''

Ekrem İmamoğlu, mega kent İstanbul'da sabah saatlerinde başlayan yoğun yağışla ilgili Afet Koordinasyon Merkezi'nde açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, yaptığı açıklamada ''Geçmiş dönemde bazı sorunların meydana geldiği İstanbul'un meydanlarında ciddi bir sıkıntı yaşanmadı. Hatta hemen hemen hiç sıkıntı yaşanmadı. Eminönü'nden Üsküdar'a, Maltepe ve Pendik'ten diğer bölgelerimize varıncaya kadar benzer sorunun yaşanmadığını net olarak ifade edebilirim. Burada mikro alanlarla ilgili de görüntüleri görüyoruz. Bazen bu Eminönü civarında, örneğin Kapalıçarşı civarında olabiliyor veya Unkapanı'nda olabiliyor veya Mecidiyeköy noktasındaki olabiliyor. Ekrandan Baltalimanı'nın sürecini analiz ediyoruz arkadaşlarla. Ki o bölgede de Baltalimanı Yaşam Vadisi ve özellikle dere ıslahı üzerindeki şantiyemizin de başladığını belirteyim. Oralarda bazı sıkışıklıklar söz konusu, ama su birikintileriyle ilgili süreçler ve sorunlar atlatıldı. 153’e ulaşan ve telafi edilemez bir noktada olan sorun yaşamadık. Bu kadar yağışa rağmen çok az sorunla süreci atlattık, yönettik" ifadelerini kullandı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading