Yandex Metrica

Sitede Ara

Fondaş Tele1'de çirkin iftira: Mühendisleri öldürüp İHA-SİHA yaptılar

Fondaş Tele1'de çirkin iftira: Mühendisleri öldürüp İHA-SİHA yaptılar

CHP'nin fonladığı Tele1 yayınında gazeteci ve ekonomi yazarı Meriç Köyatası'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bayraktar ailesine çirkin iftira atıldı. Meriç Köyatası, ''O SİHA'yı neyle yaptın sen? O savunma sanayide Aselsan da, o teknolojiyi üreten ondan sonra faili meçhul cinayetlerden neden çaldın? Bunlar biliniyor mu? Bunlar konuşuluyor mu? İnsanların hem varlığına çöküyorlar hem bilgi birikimine çöküyorlar." dedi.

Gündem

23.01.2024, 20:39

Türkiye, savunma sanayi alanında yaptığı başarılı işlerle adından sıkça söz ettiriyor.

Savunma sanayii alanında büyük bir başarı elde eden yerli üretim İHA ve SİHA'lar, dünya pazarında büyük ilgi görürken, muhalefet kanadından eleştiriler eksik olmuyor.

Son olarak CHP'nin yayın organı TELE1 televizyonunda konuşan gazeteci ve ekonomi yazarı Meriç Köyatası alçak iftiralarda bulundu.

PTT kargo emeklilere indirimli mi? Emeklilere yüzde kaç indirim var? PTT kargo emeklilere indirimli mi? Emeklilere yüzde kaç indirim var? Haberi Görüntüle

"İNSANLARIN VARLIĞINA ÇÖKÜYORLAR"

Bulundukları her fırsatta yerli savunma sanayini hedef alan Tele1 ekranlarında Meriç Köyatası'nın skandal sözleri 'pes' dedirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bayraktar ailesine iftira atmaktan geri kalmayan Meriç Köyatası, ''O SİHA'yı neyle yaptın sen? O savunma sanayide Aselsan da, o teknolojiyi üreten ondan sonra faili meçhul cinayetlerden neden çaldın? Bunlar biliniyor mu? Bunlar konuşuluyor mu? İnsanların hem varlığına çöküyorlar hem bilgi birikimine çöküyorlar." dedi.

Yandere Simulatör nasıl bir oyun, yasak mı? Yandere Simulatör nasıl bir oyun, yasak mı? Haberi Görüntüle

BABACAN DA HEDEF ALMIŞTI

Hatırlanacağı gibi DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da dünyanın gıptayla takip ettiği Türk SİHA'larının üreticisi olan Baykar'ı hedef almıştı. Babacan, katıldığı bir televizyon programında şu ifadeleri kullanmıştı;

"Şimdi seçim yaklaşıyor. Hükümetin elindeki en önemli propaganda projelerinden bir tanesi bu. Bu da öyle bir hale getirildi ki 'Bu kutsal, dokunulmaz, dokunanı mahvederiz' falan gibi bir durum oldu. biz dokunacağız tabii ki yani." 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading