Yandex Metrica

Finansal okuryazarlık müfredata ne zaman eklenecek?

Finansal okuryazarlık müfredata ne zaman eklenecek?

Finansal Okuryazarlık eğitimi müfredata ekleniyor. Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ankara’da "Finansal Okuryazarlık Platformu Tanıtım Toplantısı"nda yaptığı konuşmasında, "Finansal okuryazarlığın müfredata eklenmesi için MEB ve SPK ile çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın kaynaklarını hibe etmesini değil, sermaye piyasalarına yönlendirmesini tercih ederiz" açıklamasında bulundu.      

Gündem

22.05.2024, 11:45

Vatandaşlarımızın kaynaklarını hibe etmesini değil, sermaye piyasalarına yönlendirmesini tercih ederiz diye konuşan Mehmet Şimşek, müjdeli haberi verdi.

8 Haziran Cumartesi nüfus müdürlüğü saat kaçta açılacak? Nüfus Müdürlükleri bugün (8 Haziran) açık mı? 8 Haziran Cumartesi nüfus müdürlüğü saat kaçta açılacak? Nüfus Müdürlükleri... Haberi Görüntüle

FİNANSAL OKURYAZARLIK MÜFREDATA EKLENECEK

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, müfredata Finansal okuryazarlığın eklenmesi için SPK ile çalıştıklarını belirterek, "Finansal okuryazarlığın müfredata eklenmesi için MEB ve SPK ile çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın kaynaklarını hibe etmesini değil, sermaye piyasalarına yönlendirmesini tercih ederiz"  ifadelerinde bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading