Yandex Metrica

Sitede Ara

FETÖ’nün MİT imamı öldü! FETÖ'cüler bilgi nasıl sızdı kavgasına tutuştu

FETÖ’nün MİT imamı öldü! FETÖ'cüler bilgi nasıl sızdı kavgasına tutuştu

FETÖ'nün eski MİT imamı Murat Karabulut Almanya’da 3 gün önce kanserden öldüğü iddiasını Avukat Burak Bekiroğlu ortaya attı. Firari FETÖ’cü Önder Aytaç bir paylaşım yaparak söz konusu iddiayı doğruladı.

Gündem

23.01.2024, 19:41

“Dr. Sinan” kod isimli FETÖ'nün eski MİT imamı Murat Karabulut Almanya’da 3 gün önce kanserden öldüğü iddia edildi.  Avukat Burak Bekiroğlu, paylaştığı iddia ile ilgili, “Sessiz sedasız gömülmüş. FETÖ bu bilgiyi nedense gizli tutmak istiyor. Şahıs aynı zamanda Mustafa Özcan'ın çok yakın adamıydı” ifadelerini paylaştı. 

Bu paylaşımdan sonra da firari FETÖ’cü Önder Aytaç bir paylaşım yaparak söz konusu iddiayı doğrulayan ifadeler paylaştı. 

Öğretmen ataması emekli olanlar kadar mı olacak? 2024 yılında kaç öğretmen emekli olacak? Öğretmen ataması emekli olanlar kadar mı olacak? 2024 yılında kaç... Haberi Görüntüle

Adaylar merakla bekliyordu! MEB duyurdu: Öğretmen atama sonuçları açıklandı Adaylar merakla bekliyordu! MEB duyurdu: Öğretmen atama sonuçları açıklandı Haberi Görüntüle

FİRARI FETÖ'CÜDE DOĞRULADI 

Aytaç yaptığı açıklamada, “Ben hiç sevmezdim kendisini. Cemaatten ‘ismi havuza düştü’ denilen herkeste onun katkısı vardı. 1 MİT belgesi düzenlenir ve bir şekliyle ‘ismi havuza düştü’ denilen kişi pasifize edilir ve aktif görevden el çektirilirdi ki Mustafa Özcan’ın da bu konuda ki katkısı çoktu - 4. Hala öldüğüne inanamıyorum. Ölümünde bile bir GATAkulle olabileceği kanısındayım” diye konuştu. 

CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı CHP'ye ziyaret ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı Haberi Görüntüle

Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında yeni gelişme: Bir polis müdürü serbest bırakıldı Ayhan Bora Kaplan soruşturmasında yeni gelişme: Bir polis müdürü serbest... Haberi Görüntüle

"CEMAATTEN 'İSMİ HAVUZA DÜŞTÜ' DENİLEN HERKESTE KATKISI VARDI"

Karabulut'un isminin yazdığı mezarı paylaşan Aytaç şu ifadelere yer verdi: 

Ben hiç sevmezdim kendisini. Cemaatten “ismi havuza düştü” denilen herkeste katkısı vardı. 1 MİT belgesi düzenlenir ve bir şekliyle “ismi havuza düştü” denilen kişi pasifize edilir ve aktif görevden el çektirilirdi ki Mustafa Özcan’ın da bu konuda ki katkısı çoktu. Hala öldüğüne inanamıyorum. Ölümünde bile bir GATAkulle  olabileceği kanısındayım.
Aynı Orhan Çaya’nın Almanya’da kaldırılan cenazesi gibi - İngiltere’de onlarca insandan duydum ama doğruluğuna inanamadım. Derler ki; “Orhan Çaya ölmedi. Ölmüş gibi yapıldı ve borçlarının hepsinin üzerine yatılması sağlandı Mustafa Yeşil taktiğiyle.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading