Yandex Metrica

Sitede Ara

Fazıl Say'dan CHP'li belediyelere isyan etti: Küfür edin bana

Fazıl Say'dan CHP'li belediyelere isyan etti: Küfür edin bana

Konser verdiği sırada mekanlardan gelen ses nedeniyle zor anlar yaşayan Say sosyal medya hesabından CHP'li belediyelere sitem ederek, 'Bana istediğiniz sitemi edin kardeşim. Küfür edin bana! Saydırın! İstediğini de.. Bu ses katliamı hayatlarımıza işkence kardeşim. CHP belediye nerede' ifadesinde bulundu.

Gündem

23.01.2024, 17:53

Ünlü sanatçı Fazıl Say tatil beldelerindeki müzik yapan mekanlarda desibel ayarının çok yüksek olmasına tepki gösterdi. Say konser verdiği amfi tiyatrolarda diğer mekanların gürültüsünün kendi konserini bastırmasından şikayet etti. 

Sosyal medya hesabından paylaşımda paylaşımda bulunan ve CHP'li belediyelere isyan eden Say şunları söyledi: "Datça; Saat 21.10 Konserim başlamış, Chopin Noktürnler. Bir anda bir ses; bir gürültü patırtı, 200-300 metre ileride bir mekandan gelen canlı müzik sesi, amfi tiyatro inliyor, 2 müzik bir arada, piyanoyu zor duyuyoruz.

HDP'li başkan tutuklandı! Terör örgütüne para topladığı ortaya çıktı HDP'li başkan tutuklandı! Terör örgütüne para topladığı ortaya çıktı Haberi Görüntüle

'CHP'Lİ BELEDİYELER NEREDE?'

Onlar izin verirse, mekanlar susunca istediğin olur; dinlenmek, sessizlik, uyumak.. Mekanlar izin vermezse hiç bir şeye hakkın yok. 7 ayrı mekan, kendi çaldıklarını sonuna kadar açarsa,30 kilometreden duyuluyor herbiri, orada yaşanmaz kardeşim.. orada durulamaz. 

Sohbet edilemez. Orada “düşünülmez”! Cehennem bu. Ses cehennemi. CHP belediye nerede???Bana istediğiniz sitemi edin kardeşim. Küfür edin bana! Saydırın! İstediğini de.. Bu ses katliamı hayatlarımıza işkence kardeşim. Sorun saat 12.00de kesilmesi filan da değil, sorun desibel boyutu! 

Bu Ege’de bu mekancıların kendi alanı dışına ses kaçırması bile hak olmamalı, sadece kendi alanı duymalı, yalıtım mı yapar sesi mi kısar o onun sorunu, yapmazsa en ağır cezayı basın BELEDİYE!! Hakkı yok buna!!!

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading