Yandex Metrica

Fatih Portakal'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na istifa çağrısı: 'Artık siz bu partiden gitmelisiniz'

Alınan başarısız sonuçlar muhalefet medyasını harekete geçirdi. Fatih Portakal Sözcü TV canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu'nu önce eleştirdi sonra da istifaya davet etti.

Gündem

23.01.2024, 22:22

Cumhurbaşkanı seçiminin 2. turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarihi bir zafer kazanarak bir kez daha tarih yazdı. 

Yedili Masa'nın Cumhuırbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Kandil'in ve siyasi uzantısı HDP/YSP'nin desteği de yetmedi.

Dolandırıcılara Dolandırıcılara "Sibergöz" operasyonu: 14 ilde 100'den fazla kişi yakalandı Haberi Görüntüle

İSTİFAYA KAPALI

Seçim gecesi ekran karşısına çıkan Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanlığını bırakmayacağının mesajını verdi.

Terör örgütünün kirli para trafiği çökertildi: DEAŞ bağlantılı 11 kişi yakalandı! Terör örgütünün kirli para trafiği çökertildi: DEAŞ bağlantılı 11 kişi ... Haberi Görüntüle

MUHALEFET MEDYASI KILIÇDAROĞLU'NDAN RAHATSIZ

Muhalif seçmen, Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim gecesi yaptığı "gitmiyorum" açıklamasına büyük tepki gösterirken CHP'ye yakınlığıyla bilinen Sözcü TV'de ses getirecek istifa çağrısı yapıldı.

Sözcü TV sunucusu Fatih Portakal, hem Kılıçdaroğlu'nun hem de İYİ Parti lideri Meral Akşener'in istifaya niyetinin olmadığını belirterek canlı yayında CHP Genel Başkanı'na istifa çağrısında bulundu. Sert ifadeler kullanan Portakal, Kılıçdaroğlu'nu "Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz" ifadeleriyle eleştirdi.

Diyanet'ten o iddialara yalanlama: Çok büyük bir çarpıtma! Diyanet'ten o iddialara yalanlama: Çok büyük bir çarpıtma! Haberi Görüntüle

"ARTIK BU PARTİDEN GİTMELİSİNİZ"

Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu'nun yetersiz olduğunu vurgulayarak şu ifadeleri kullandı:

"Kemal Bey, bir yurttaş olarak bakın ben hiçbir partiden değilim, kerhen de sizlere oy veriyorum onu da söyleyeyim. Zaman zaman Cumhuriyet Halk Partisi'ne Kemal Kılıçdaroğlu olduğu için verdim çünkü siyaset üstü bir konuma geldiniz. Ama artık siz bu partiden gitmelisiniz ve siz yerel seçimde o seçimde, bu seçimde diyerek ertelememeniz gerekiyor ve bir kan değişikliğine ihtiyaç var. Bakınız seçime giren değil kazanan bir lider olmanız gerekiyor artık.

Meclis karıştı! DEM'lilerin 'TSK'yı  işgalci İsrail askerlerine benzetilmesine' tepki: Asla kabul edilemez! Meclis karıştı! DEM'lilerin 'TSK'yı işgalci İsrail askerlerine benzetilmesine' tepki: Asla... Haberi Görüntüle

"HER SEÇİME GİRİYORSUNUZ VE KAYBEDİYORSUNUZ"

Her seçime giriyorsunuz ve kaybediyorsunuz. Bu önemli bir seçimdi sizin için ve bu önemli seçimi kaybettikten sonra bir daha şansınızın olmaması gerekiyor. Sizin ayrılıp çocuklarınıza eşinize, torunlarınıza vakit harcamanız gerekiyor. Başka insanlara bu koltuğu vermeniz gerekiyor.

Ankara Niğde Otoyolu Kurban Bayramında ücretsiz mi, paralı mı? Ankara Niğde Otoyolu Kurban Bayramında ücretsiz mi, paralı mı? Haberi Görüntüle

"CHP'NİN KİMLİĞİ NEDİR?"

Cumhuriyet Halk Partisi'nin silkinmesi gerekiyor yönünü bulması gerekiyor. Milliyetçi bir CHP'den mi bahsediyoruz. Solcu bir CHP'den mi bahsediyoruz. Muhafazakar bir CHP'den mi bahsediyoruz. Veya nasıl bir CHP'den bahsediyoruz. Kimliği nedir CHP'nin, onu bile bilmiyoruz. Şu son haftadaki savruluşunuz bile aslında çaresizliğin göstergesidir.

İnsan kaçakçılarına geçit yok! 4 ilde çok sayıda organizatör yakalandı İnsan kaçakçılarına geçit yok! 4 ilde çok sayıda organizatör yakalandı Haberi Görüntüle

"BU KOLTUĞU BIRAKIN"

Keşke bir değişim olsaydı. Ama olmadı. O zaman siz değişin. O zaman bu koltuğu siz bırakın.

Vicdansızlar! Asansörde sıkışan Suriyeli çocuk hayatını kaybetti: Sol cenah İzmir marşı çaldı! Vicdansızlar! Asansörde sıkışan Suriyeli çocuk hayatını kaybetti: Sol cenah İzmir... Haberi Görüntüle

"İMAMOĞLU'DUR, ODUR, BUDUR BİLMEM"

Siyasetten yönetebilir mutlaka yönetecek insanlar vardır. İmamoğlu'dur, odur, budur bilmem. Ama bir değişikliğe ihtiyacı vardır. Ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin yönünü de bulması gerekiyor. Savrulmaması gerekiyor."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading