Fakir edebiyatı yapan Kılıçdaroğlu'nun ultra lüks tatili ortaya çıktı! Hesabınız şaşacak

Her defasında fakir edebiyatı yaparak sosyal medyada şov yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bayram tatilini ultra lüks bir villada geçirdiği ortaya çıktı. Daha önce de geceliği 100 bin TL'lik Hilton Oteli'nde konaklamasıyla gündeme bomba gibi düşen Kılıçdaroğlu'nun alışkanlık haline getirdiği lüks tatil anlayışına tepkiler çığ gibi...

Gündem 09.05.2022, 11:36 09.05.2022, 11:36
Abone ol
Fakir edebiyatı yapan Kılıçdaroğlu'nun ultra lüks tatili ortaya çıktı! Hesabınız şaşacak

Sosyal medyada her defasında fakir edebiyatı yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, israfta 6'lı ittifak ortaklarıyla adeta yarışır halde.

210 BİN TL'LİK ULTRA LÜKS OTEL TATİLİ

Son olarak elektrik faturası şovundan istediği karşılığı alamayan Kılıçdaroğlu, dinlenmek için bayram tatilinde rotasını Antalya'ya çevirdi.

2-8 Mayıs tarihlerinde Sirene Bebek Hotel Myra Villla'da yaptığı tatilin fiyatının tamı tamına 210 bin TL olduğu ortaya çıktı.

İşte ultra lüks otelden fotoğraflar;

GÜNLÜK 100 BİN LİRAYA FAKİR EDEBİYATI

Açlık edebiyatında sınır tanımayan Kılıçdaroğlu'nun bu ilk lüks sevdası değil. Youtuber edasıyla konuşma yaptığı sosyal medya şovunu da Hilton Bosphorus Otel'in Presidental Suite odasından yaptığı ortaya çıkmıştı. Kılıçdaroğlu'nun bu odaya günlük olarak ödediği ücret ise 6 bin 794 euro yani 102 bin 317 TL. Kılıçdaroğlu'nun bu otelde 3 gün kaldığı da gelen bilgiler arasında...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!