Yandex Metrica

Eylem Tok ve oğluna ilişkin soruşturmada yeni gelişme: Baba Cihantimur savcılığa çağrıldı

Eylem Tok ve oğluna ilişkin soruşturmada yeni gelişme: Baba Cihantimur savcılığa çağrıldı

İstanbul'da bir kişinin ölümüne yol açan kazaya ilişkin soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Eylem Tok ile birlikte Amerika'ya kaçan T.C'nin babasının savcılığa çağrıldığı ortaya çıktı.   

Gündem

15.03.2024, 11:58

Oğuz Murat Aci'nin öldüğü trafik kazasında, 17 yaşındaki oğlunu önce Mısır'a, oradan da ABD'ye kaçıran anne Eylem Tok'un yer aldığı soruşturmaya ilişkin baba Bülent Cihantimur'un savcılığa çağrıldığı ortaya çıktı. Bülent Cihantimur, ölümlü kazada neler yaşandığı hakkında ifade verecek.

Önceki gün gözaltına alınıp adliyeye çıkarılan şirket çalışanı Ayşe Ceren A. Eylem Tok ile oğlunun "Kaçış planını organize ettiği" suçlamasıyla tutuklandı. Olay sonrası araçta bir yaralıya ait kayıp telefonu bularak polise götürüp teslim eden şirket şoförü A.K. hakkında da Adli Kontrol kararı verilerek yurt dışına çıkma yasağı konuldu.

Turkeybuild ne zaman başlayacak? TÜYAP Fuar tarihi ne zaman? Turkeybuild fuarına nerede, nasıl gidilir? Turkeybuild ne zaman başlayacak? TÜYAP Fuar tarihi ne zaman? Turkeybuild... Haberi Görüntüle

BABA CİHANTİMUR SAVCILIĞA ÇAĞRILDI

Tüm bu olaylar yaşanırken, soruşturma kapmasında yeni bir gelişme daha yaşandı. Bu soruşturmada kazayı yapan T.C.'nin ünlü doktor babası Bülent Cihantimur'un ifadesi alınıp alınmadığı merak ediliyordu. İfadesi alınmadığı ortaya çıkan baba Bülent Cihantimur, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcılığı tarafından savcılığa davet edildi. Daveti doğrulayan Murat Oğuz Aci'nin Avukatı Hacı Orhan, babanın henüz bu davete karşılık vermediğini belirtti. Bu davet üzerine babanın savcılığa giderek ifade vermesi bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Loading