Yandex Metrica

Eylem Tok ölümlü kaza sonrası oğlunu ABD'ye kaçırmıştı! Yaralının kaybolan telefonu bakın nereden çıktı

Eylem Tok ölümlü kaza sonrası oğlunu ABD'ye kaçırmıştı! Yaralının kaybolan telefonu bakın nereden çıktı

İstanbul'da ölümlü kazaya neden olduktan sonra Mısır'a ardından da ABD'ye kaçan sürücü ve annesi Eylem Tok hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Eylem Tok ve oğlunun Mısır'dan ABD'ye geçtiklerini, ABD'den de iadelerinin talep edildiğini bildirdi. Öte yandan 17 yaşındaki T.C'nin karıştığı kazada yaralanan kişinin kaybolan cep telefonu, yurt dışına kaçan Yazar Eylem Tok'un kullandığı araçta bulundu.

Gündem

22.03.2024, 23:54

1 Mart Cuma günü gece geç saatlerinde korkunç bir oay meydana geldi. İstanbul'un Eyüpsultan ilçesinde lüks arabayla emniyet şeridinde arızalanan ATV aracını kontrol eden gruba çarpan ve evli ve bir çocuk babası Oğuz Murat Acı isimli vatandaşın ölümüne neden olan 17 yaşındaki T.C. isimli sürücü, ünlü yazar olan annesi Eylem Tok’la birlikte Mısır’a kaçtı.

Ölümlü kaza sonrası oğluyla birlikte Mısır'a kaçan ünlü yazar, herkesin tepkisini çekti. Sosyal medya hesaplarını kapatan anne, konuya ilişkin yaptığı açıklamada üzgün olduğunu belirtirken oğlunu Mısır'a kaçırmasını annelik iç güdüsüne bağladı.

MİT Başkanı İbrahim Kalın ABD'li mevkidaşı ile görüştü MİT Başkanı İbrahim Kalın ABD'li mevkidaşı ile görüştü Haberi Görüntüle

KIRMIZI BÜLTEN TALEBİ

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Eyüpsultan'da, 1 Mart'ta kullandığı arabayla yol kenarındaki ATV tipi araçlara çarparak bir kişinin ölümüne, 4 kişinin de yaralanmasına neden olan 18 yaşından küçük sürücü ile annesi hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına yönelik Adalet Bakanlığına yazı gönderdi.

Resmi Gazete'de yayımlandı: AYM Başkanvekilliği görevine Basri Bağcı seçildi Resmi Gazete'de yayımlandı: AYM Başkanvekilliği görevine Basri Bağcı seçildi Haberi Görüntüle

BAKAN TUNÇ İADELERİ İSTENDİ

Öte yandan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, konuya ilişkin yaptığı açıklamada Eylem Tok ve oğlu T.C. hakkında tutuklama kararı verildiğini duyurdu. Bakan Tunç, Eylem Tok ve oğlunun Mısır'dan ABD'ye geçtiklerini, ABD'den de iadelerinin talep edildiğini bildirdi.

Duruşmaya Selahattin Demirtaş'ta sanık sıfatıyla katıldı! 108 kişinin yargılandığı Kobani davasında yeni gelişme! Duruşmaya Selahattin Demirtaş'ta sanık sıfatıyla katıldı! 108 kişinin yargılandığı Kobani... Haberi Görüntüle

ÖLÜMLÜ KAZADA YENİ DETAY

Kemerburgaz’da Oğuz Murat Aci’nin feci şekilde can verdiği ATV kazasında yeni bir gelişme yaşandı. 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaralı mağdurlardan İ.G.'nin kayıp telefonunun bulunması konusunda inceleme başlattı. Olayda kazaya tanık olan Z.H.T'nin, bir yaralıya yardım etmek için telefonu aldığını sonrasında dalgınlıkla yanında götürdüğü, daha sonra da cep telefonunu site duvarının üzerine bıraktığı, çalışmalar sonucunda ekipler tarafından tespit edildi.

Cihat Yaycı'dan 3. Dünya Savaşı açıklaması: İran yazılanı oynadı, İdlib'e dikkat edin Cihat Yaycı'dan 3. Dünya Savaşı açıklaması: İran yazılanı oynadı, İdlib'e... Haberi Görüntüle

TELEFON EYLEM TOK'UN ARACINDAN ÇIKTI

Ekipler, sitenin güvenlik görevlileri tarafından muhafaza altına alınan cep telefonunun yine kazaya tanık olan D.Ö'nün annesi B.Ö tarafından alındığını ve o esnada kazaya neden olan 17 yaşındaki sürücü T.C'nin annesi Eylem Tok'un da orada bulunduğunu tespit etti. Yapılan çalışmalardan sonra, cep telefonun Eylem Tok'un siteye geldiği ve A.K'nin kullandığı araca konulduğu ve taşıtın kontrolü sırasında yine sürücü tarafından bulduğu tespit edildi. Telefon, A.K tarafından emniyete teslim edildi.

DEM’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nden Sezai Karakoç hazımsızlığı! Sessiz sedasız isim değiştirdiler DEM’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nden Sezai Karakoç hazımsızlığı! Sessiz sedasız isim... Haberi Görüntüle

OLAYIN GEÇMİŞİ

Hatırlanacağı üzere Eyüpsultan'da seyir halindeki 3 ATV aracından biri arızalanmış, yol kenarına çekilen arızalı araç tamir edilmeye çalışıldığı sırada aynı yönde ilerleyen iki araçtan birisi buradaki 3 ATV'ye çarpmıştı. Kaza sonucu yaralanan O.M.A., İ.G., T.A., S.K. ve H.T'nin hastaneye kaldırılmıştı. Yaralılardan Oğuz Murat Acı yapılan müdahaleye rağmen hayata tutnanamdı ve yaşamını yitirmişti. T.A'nın ise hayati tehlikesinin bulunduğu bildirilmişti.

Hasan Efendi öldü mü, kaç yaşında vefat etti? Hasan Kılıç (Efendi) kimdir, memleketi neresi? Hasan Efendi öldü mü, kaç yaşında vefat etti? Hasan Kılıç... Haberi Görüntüle

ÖNCE MISIR'A SONRA ABD'YE KAÇMIŞLARDI

Kazaya neden olan 17 yaşındaki sürücü T.C'nin olay yerine gelen annesi yazar Eylem Tok'un aracıyla olay yerinden uzaklaşıp saat 02.00 sıralarında İstanbul Havalimanına gittikleri, 04.30 sıralarında da Mısır'a uçtukları tespit edilmişti. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Eylem Tok ve oğlunun Mısır'dan ABD'ye geçtiklerini, ABD'den de iadelerinin talep edildiğini bildirmişti.

Habere Tepki Ver

0

5

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading