Yandex Metrica

Evren Yiğit kimdir? Buca FanClub Kurucusu Evren Yiğit neden öldürüldü?

Evren Yiğit kimdir? Buca FanClub Kurucusu Evren Yiğit neden öldürüldü?

Evren Yiğit kimdir? İzmir'in Buca ilçesinde meydana gelen silahlı saldırıda 1 kişinin öldüğü 2 kişinin de yaralandığı bildirildi. Hayatını kaybeden kişinin İzmir'de spor camiası tarafından tanınan Evren Yiğit olduğu öğrenildi. Evren Yiğit'in Bucaspor Taraftarlar Derneği kurucusu olduğu öğrenildi. Olayın duyulmasının ardından taraftarlar ise Evren Yiğit neden öldürüldü sorusunu sormaya başladı. 

Gündem

23.05.2024, 12:59

İzmir Buca'da silahlı saldırıda yaralıların olduğu bilgisi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Evren Yiğit yaralı olarak zmir Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Evren Yiğit kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu.

Türkiye'de bir bölge 'Kürdistan' diye tanıltıldı! Yayın hayatına yeniden başlayan CNBC-e'den skandal PKK propagandası! Türkiye'de bir bölge 'Kürdistan' diye tanıltıldı! Yayın hayatına yeniden başlayan... Haberi Görüntüle

EVREN YİĞİT KİMDİR?

İzmir'in Buca ilçesinde bir kıraathane önünde silah seslerinin yankılandığı bildirildi. Silahlı saldırada 1 kişinin öldüğü 2 kişinin de yaralandığı öğrenildi. Hayatını kaybeden ismin Evren Yiğit olduğu ve  Bucaspor Taraftarlar Derneği Başkanı olduğu öğrenildi. 

Hayatını kaybeden Evren Yiğit'in Buca FanClub kurucusu Bucaspor Tribünlerinin Onursal Başkanı olduğu öğrenildi. 

Evren Yiğit'in İzmir'de özellikle Buca'da tanınan bir kişi olduğu belirtildi. 

Saldırıda yaralanan diğer şahısların ise tedavisi sürüyor.

Olaylarla ilgili 1 kişi gözaltına alındı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading