Yandex Metrica

Sitede Ara

Emniyet'ten Sabri Uzun'a 'Kaftancıoğlu' tepkisi: Yaptığın ahlaksızlık!

Emniyet'ten Sabri Uzun'a 'Kaftancıoğlu' tepkisi: Yaptığın ahlaksızlık!

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi hesabından, CHP'li Canan Kaftancıoğlu için destek tweeti atan eski İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun’a kınama mesajı yayınladı.

Gündem

23.01.2024, 22:08

Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medya hesabından CHP'li Kaftancıoğlu hakkında paylaşım yapan eski İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun’a sert tepki gösterdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun 3 davadan aldığı cezaların Yargıtay tarafından onanmasının etkileri devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de yoğun diplomasi! Zelenskiy ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'de yoğun diplomasi! Zelenskiy ile bir araya geldi Haberi Görüntüle

SABRİ UZUN'DAN KAFTANCIOĞLU'NA DESTEK!

Emniyet İstihbarat Dairesi eski Başkanı Sabri Uzun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda CHP'li Kaftancıoğlu'na destek verdi.

Uzun paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Sn Kaftancıoğlu, Halide Edip, 23 Mayıs 1919 günü İngiliz işgali altındaki İstanbul Sultanahmet meydanında özgürlük nutku atmıştı. İşgalciler bile Ona, senin gibi ceza vermemişlerdi. Türk kadınlarını sizin şahsınızda kutluyorum."

Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Suriye politikası' açıklaması: Gerekli önlemi almaktan çekinmeyiz Dışişleri Bakanlığı'ndan 'Suriye politikası' açıklaması: Gerekli önlemi almaktan çekinmeyiz Haberi Görüntüle

EMNİYET'TEN ÇOK SERT TEPKİ!

Emniyet Genel Müdürlüğü resmi Twitter hesabından, Sabri Uzun'un tweetini alıntılayarak şu ifadelere yer verildi:

 "İstihbarat Daire Başkanlığı yapmış birisinin böyle bir AHLAKSIZLIĞI kabul edilemez."

Provokasyona alet olan gençleri uyaran Türk polisi gönülleri fethetti: Milliyetçiliğin ağası da paşası da benim Provokasyona alet olan gençleri uyaran Türk polisi gönülleri fethetti: Milliyetçiliğin... Haberi Görüntüle

İstanbul-Ankara YHT bilet fiyatı ne kadar oldu? YHT bilet ücretlerine zam mı geldi? İstanbul-Ankara YHT bilet fiyatı ne kadar oldu? YHT bilet ücretlerine... Haberi Görüntüle

11 AY CEZA ALMIŞTI

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Sabri Uzun hakkında 2019'da sosyal medya hesabındaki paylaşımı nedeniyle soruşturma başlatmıştı. Uzun’a “cumhurbaşkanına hakaret” suçundan 11 ay 20 gün hapis cezası verilmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading