Yandex Metrica

Efsane Vali Yazıcıoğlu'nun oğlu belediye başkanı oldu: 'Belediyenin kapıları sökülecek'

Efsane Vali Yazıcıoğlu'nun oğlu belediye başkanı oldu: 'Belediyenin kapıları sökülecek'

Efsane Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi'nden girdiği seçimde Tokat Belediye Başkanı oldu. Sandıkların yüzde 91,92'sinin açıldığı kentte oyların yüzde 52,96'sını alan Yazıcıoğlu Tokat'ın yeni belediye başkanı oldu.

Gündem

16.04.2024, 14:23

Tokat'ta resmi olmayan sonuçlara göre Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, aldığı yüzde 52,96 oyla beledye başkanı seçildi. Yazıcıoğlu, 1920'de il olan  Tokat'ın ilk MHP'li belediye başkanı olacak.

Lokanta ve kafelerde KDV'ye zam mı gelecek? KDV yüzde kaç olacak? Lokanta ve kafelerde KDV'ye zam mı gelecek? KDV yüzde kaç... Haberi Görüntüle

"BELEDİYENİN KAPILARI SÖKÜLECEK"

Yazıcıoğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan vatandaşlara seslendi. Burada konuşan Yazıcıoğlu, "Kıymetli eşimle o kadar mutluyum ki, teşekkür ediyoruz. Babama arkamda görmüş olduğunuz hükümet binasında valilik nasip oldu. Şu arkamızda vilayet binasında hizmet etme şansı buldu. Şimdi bana da tam karşısında Tokat Belediyesi'nde hizmet etme şansı verdi. Size çok teşekkür ediyorum kıymetli hemşehrilerim. İyi ki varsınız. Allah razı olsun. Sizlerle beraber çok güzel hizmetler edeceğiz. Bu farkı göreceksiniz. Tokat'ı kucaklayacağımızı göreceksiniz. Ben sizin bir kardeşinizim. Kapım sonuna kadar açık. Gönül rahatlığıyla gelin meramınızı anlatın. Ben de sizi dinleyip var gücümle çalışacağım. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Tokat'a bir bahar iklimi geldi. Tokat'a bir uyum iklimi geldi. Tokat'a bir kucaklaşma iklimi geldi. Tokat Türkiye'ye örnek olacak, buna inanın. Türkiye'nin ve Tokat'ın buna çok ihtiyacı var. Sizleri çok seviyorum. İnşallah dediğim gibi Tokat'ta belediyenin kapıları sökülecek ve Tokat'ta tarih yazmaya devam edeceğiz. Sizi güvenli ve sağlıklı yerlerde oturtturmak için Tokat'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için işsiz kalmayan annelerin gözyaşı dökmediği, işsiz kalmamış gençler için çaba sarf edip var gücümüzle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Tokat'ın altın yılları için var gücümüzle çalışacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Size çok teşekkür ediyorum." dedi. Tokat'ta başkanlık görevini iki dönemdir AK Partili Eyüp Eroğlu yürütüyordu.

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading