Yandex Metrica

Dünya yıldızlarından mesaj yağdı: Hangi ünlü isim, ne mesaj verdi?

Dünya yıldızlarından mesaj yağdı: Hangi ünlü isim, ne mesaj verdi?

Türkiye'yi sarsan büyük afet sonrası dünyadan destek mesajları yağıyor. Dünyaca ünlü isimlerden Türkiye'ye destek mesajı geldi. Russell Crowe, Antonio Banderas, Dua Lipa gibi isimler sosyal medya hesaplarında destek mesajları paylaştı.

Gündem

23.01.2024, 20:24

Kahramanmaraş merkezli deprem dünyada da şok etkisi yarattı. Ülkelerden peş peşe dayanışma mesajları gelirken dünya yıldızları da sosyal medya hesaplarından üzüntü ve destek mesajları yayınladı.

325 euro kaç TL yapar? 325 avro ne kadar? 325 euro kaç TL yapar? 325 avro ne kadar? Haberi Görüntüle

CROWE: AH TÜRKİYE, KALBİM

Dünyaca ünlü oyuncu Russell Crowe, Dua Lipa ve Mark Eliyahu'nun da aralarında bulunduğu birçok sanatçı, Kahramanmaraş merkezli depremin ardından sosyal medya hesaplarından taziye mesajlarına yer verdi. 

Oscar ödüllü oyuncu Crowe, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, "Ah Türkiye. Kalbim. Haberler çok kötü." ifadelerini kullandı.

Kayseri'de eğitim uçağı düşmesi sonucu ölü, yaralı var mı 2024? Kayseri'de eğitim uçağı düşmesi sonucu ölü, yaralı var mı 2024? Haberi Görüntüle

BANDERAS, DUA LİPA, MARK RUFFALO...

Oyuncu ve yönetmen Antonio Banderas, Instagram hesabındaki mesajında depremin yaşandığı bölgenin haritasını paylaşarak, yaşanan trajedi nedeniyle Türk ve Suriye halkını dayanışmayla kucakladığını belirtti.

3 Grammy ödülü sahibi İngiliz şarkıcı Dua Lipa, Yiğit Turhan'ın paylaşımına kişisel Instagram hesabında yer vererek, "Türkiye için üzgünüm. Depremden etkilenenlere sevgilerimi ve dualarımı yolluyorum." sözleriyle üzüntüsünü ifade etti.

Oscarlı oyuncu, yönetmen, yapımcı ve senaryo yazarı Mark Ruffalo, Ahbab Derneği ile ilgili bir paylaşıma yer vererek, "Yardım etmek isterseniz, bu insanlar Türkiye'de arama kurtarma yapıyor." ifadelerini kullandı.

Bayramda borsa kaç gün kapalı? 2024 Kurban Bayramı'nda borsa açık mı? Borsa ne zaman tatile girecek? Bayramda borsa kaç gün kapalı? 2024 Kurban Bayramı'nda borsa açık... Haberi Görüntüle

''KALBİM SENİNLE TÜRKİYE''

"Uzay Yolu" dizisinin oyuncularından George Takei, "Türkiye ve Suriye'de meydana gelen iki güçlü depremin yıkımı ve can kaybı karşısında dilim tutuldu ve harap oldum. Dünya, binlerce kurbana yardım etmek için elinden geleni yapmalıdır." paylaşımında bulundu.

Rus piyanist Evgeny Grinko, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda, depremden duyduğu üzüntüyü, "Başınız sağ olsun. Yaralılara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kalbim sizinle." sözleriyle dile getirdi.

İsrailli müzisyen Mark Eliyahu, Instagram'da Türkiye ve Suriye bayraklarına yer vererek, "Kalbim sizinle." mesajını paylaştı.

İsveçli gitar virtüözü Yngwie Malmsteen de Twitter hesabında, "Dualarım, depremden etkilenen Türk ve Suriye halkıyla." paylaşımında bulundu.

ABD'li heavy metal grubu Manowar'un sosyal medya hesaplarında ise grup üyelerinin depremden ötürü derin üzüntü duyduğu belirtilerek, "Hayatta kalanlara sabır, sevdiklerini kaybedenlere taziyelerimizi iletiyoruz." mesajı paylaşıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading