SON DAKİKA
Dünya başkenti yapacağız! Turgut Altınok'tan altı oka gönderme: Ankara büyük bir kasabaya dönüştü

Dünya başkenti yapacağız! Turgut Altınok'tan altı oka gönderme: Ankara büyük bir kasabaya dönüştü

Ankara'nın Evren ilçesinde Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışında önemli açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, "31 Mart'ta solan Ankara kazanacak. Büyük bir kasabaya dönüştürülen Ankara'yı dünya başkenti yapacağız" ifadelerini kullandı.

Gündem

14.02.2024, 12:51

Cumhur İttifakı'nın Ankara  Büyükşehir Belediye başkan adayı Turgut Altınok, açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. 

Eski dostlar düşman oldu! İYİ Parti'nin ABB adayı Yıldırım'dan Yavaş'a... Haberi Görüntüle

SU FATURASI ELEKTRİK FATURASINI GEÇTİ

Ankara'da su faturalarının elektrik faturalarını geçtiğini belirten Altınok, "Köylerde su aboneliği için ne kadar isteniyor? Güya köylerdeki su sayaçlarını söküp atacaktı. Ama şu an insanlarımız gelen su faturalarından dolayı sayaçlarını söküyor veya ödeyemediği için Büyükşehir Belediyesi gelip söküyor. Tam tersi oldu. Allah'ın verdiği sudan para mı kazanılır? Su fiyatları pahalı, 'ucuzlatacağım' demişti. Su parası, elektrik parasını geçti" ifadelerini kullandı.

Murat Kurum, İliç'te maden ocağında yaşanan toprak kaymasıyla ilgili iftiralara... Haberi Görüntüle

YAVAŞ VERDİĞİ HİÇ BİR SÖZÜ TUTMADI

Sözlerine devam eden Altınok, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın vatandaşa verdiği sözleri tutmadığı belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanının geçen seçimde verdiği sözleri biliyorum. Yüzde 90'ını yapmamış. Bir kişi size 100 tane söz verse 90'ını yapmasa bir daha güvenir misiniz? dedi. Sözlerine devam eden Altınok, "Ankaralıya verdiği sözlerin yüzde 90'ını yapmamış bir Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı var. Altınok söz verirse yapar" şeklinde konuştu.

7 ilde 7 organize suç örgütü çökertildi 117 kişi yakalandı! Haberi Görüntüle

"SADECE 2 DEFA MAZOT DESTEĞİ VERİLDİ"

Açıklamalarına devam eden Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehit Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından çiftçilere verilen mazot desteğini de artıracaklarını ifade ederek, "Mazot desteği sadece 2 defa verildi. Biz bunu 100 litreden 500 litreye çıkarıyoruz. Ayrıca bu mazotu nereden alacaksınız biliyor musunuz? Evren'den alacaksınız. Biz de parası ne tutuyorsa vereceğiz" ifadelerini kullandı.

12 yıl sonra bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan Mısır'a gitti: İşte... Haberi Görüntüle

"BALIKÇILIĞA DA DESTEK VERECEĞİZ"

Balıkçılığı da destek vereceklerini açıklayan Altınok, "Hayvancılıkta ‘Her sene Evren'e 1500 küçükbaş, 250 büyükbaş hayvan vereceğim' demiş. Verdi mi? Büyükbaş- küçükbaş hayvanları biz vereceğiz. Hayvancılığı geliştireceğiz." dedi. Ayrıca Altınok, "Keçiören'de köyler vardır; ama Avrupa'nın köyleri gibidir. Ankara'mızın 2 yıl içinde Evren dahil olmak üzere kanalizasyon, su ve altyapısını yapacağız. Asfalt ise asfaltı yapacağız. Balıkçılığa da destek vereceğiz. Ağ istiyorsa ağ, motoru eskidiyse motoruna destek olacağız. Evren'de balıkçılığı teşvik edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Mersin'de vahşice katledilmişti! Özgecan Aslan 9. yılında mezarı başında anıldı! Haberi Görüntüle

"ANKARA DÜNYA BAŞKENTİ OLACAK"

"31 Mart'ta solan Ankara kazanacak. Büyük bir kasabaya dönüştürülen Ankara'yı dünya başkenti yapacağız." diyerek sözlerine devam eden Altınok, "Koçhisar, Evren arası ulaşım için minibüs verdik. Büyükşehir çalıştırmaya müsaade etmemiş. 'Biz engellemedik' diyor. Hem engelledi hem ayırdı hem kaydırdı. Herkesin başkanı olamadı. Ama Altınok herkesin belediye başkanı oldu. Herkese adaletli hizmet ettik. Ankara'mızın bir 5 yılı daha boşa gitmesin" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading