Yandex Metrica

Sitede Ara

Diyarbakır Anneleri'nin direnişi büyüyor! Nöbete bir aile daha katıldı

Diyarbakır Anneleri'nin direnişi büyüyor! Nöbete bir aile daha katıldı

Diyarbakır Anneleri'nin evlat nöbeti artarak devam ediyor. 3 Eylül 2019'dan bu yana 1166 gündür nöbet tutan ailelerin arasına bir aile daha katıldı.

Gündem

23.01.2024, 20:03

Çocuklarının dağa kaçırılmasında HDP'nin payı olan Diyarbakır annelerinin 3 Eylül 2019'da başlattığı oturma eylemi 1166. gününde devam ediyor. 

Şehidimizin vasiyeti yerine getirildi! Afrika ülkesine su kuyusu açıldı Şehidimizin vasiyeti yerine getirildi! Afrika ülkesine su kuyusu açıldı Haberi Görüntüle

BİR AİLE DAHA KATILDI 

1166 gündür devam eden nöbete bir aile daha katıldı. Hakkari'den gelen baba Abdusselam Kaçar, 2013 yılında 17 yaşındayken teröristler tarafından dağa kaçırılan oğlu Ali için oturma eylemine katıldı. 

Engelli araç satış süresi 10 yıla mı çıktı? Engelli ÖTV muafiyeti ile alınan araç 10 yıl satılamaz mı? Engelli araç satış süresi 10 yıla mı çıktı? Engelli ÖTV... Haberi Görüntüle

17 YAŞINDA DAĞA KAÇIRILDI 

Baba Kaçar, oğlunun lise son sınıfta olduğu sırada kandırılarak dağa kaçırıldığını ve yıllardır evladından haber alamadığını belirtti. 

Oğluna güvenlik güçlerine teslim olması için çağrıda bulunan baba Kaçar, evladı için eylem yapmaya sonuna kadar devam edeceğini söyledi.

 

Sosyal medyada meşhur olmuştu! Kabe'deki en küçük hacı adayı yaşamını yitirdi! Sosyal medyada meşhur olmuştu! Kabe'deki en küçük hacı adayı yaşamını... Haberi Görüntüle

'OĞLUM SENİN İÇİN GELDİM'

Evladını HDP'den isteyen Kaçar, "Oğlum senin için buraya geldim. Korkma, gel. Gel oğlum, seni bekliyoruz" sözlerine yer verdi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading