Yandex Metrica

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'dan üst üste önemli görüşmeler

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan'dan üst üste önemli görüşmeler

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, önce Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Al Sani, daha sonra ise Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile görüştü. Görüşmelerde iki ülke arasındaki ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı.

Gündem

07.04.2024, 19:39

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Diplomatik kaynaklardan alınan bilgiye göre Fidan-Lavrov görüşmesinde bölgesel meseleler ve Karadeniz'deki seyrüsefer güvenliği ele alındı. 

Otobüs, metro, metrobüs ve vapurlar ne zamana kadar ücretsiz 2024? Bayramda bedava ulaşım saat kaçta, hangi gün bitecek? Otobüs, metro, metrobüs ve vapurlar ne zamana kadar ücretsiz 2024?... Haberi Görüntüle

AL SANİ İLE GÖRÜŞME

Bakan Fidan, Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'la görüşmesinden hemen önce Katar Başbakanı ve Dışişleri Bakanı Muhammed bin Abdurrahman Al Sani ile Gazze'deki son durumu telefonda görüştü. İkili arasındaki görüşmede Gazze'deki son durum ve bölgesel gelişmeler ele alındı. 

3-4 Nisan Ankara ASKİ su kesintisi! Altındağ, Yenimahalle, Pursaklar'da sular ne zaman gelecek? 3-4 Nisan Ankara ASKİ su kesintisi! Altındağ, Yenimahalle, Pursaklar'da sular... Haberi Görüntüle

FERHAN İLE GÖRÜŞME

Hakan Fidan, dün de Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faysal bin Ferhan ile telefonda görüşmüştü. Görüşmede Gazze'deki son durum, Temas Grubu'nun gelecek dönemde yapabileceği faaliyetler, ikili ilişkiler ve bölgesel gelişmeler ele alındı. 

PAMUKKALE seçim sonuçları | CANLI 31 Mart 2024 Pamukkale'de yerel seçimlerde kim, hangi parti önde? Seçimleri hangi parti kazandı? PAMUKKALE seçim sonuçları | CANLI 31 Mart 2024 Pamukkale'de yerel... Haberi Görüntüle

ABD'Lİ HEYETLE BİR ARAYA GELMİŞTİ

Bakan Fidan, 28 Mart Perşembe günü ABD Temsilciler Meclisi Silahlı Hizmetler Komisyonu Başkanı Mike Rogers, Kıdemli Üyesi Adam Smith ve beraberindeki üyelerle Ankara'da görüşmüştü. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading