Yandex Metrica

Diplomasi trafiği başlıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan peş peşe kritik zirvelerde bulunacak: Gündem küresel barış...

Diplomasi trafiği başlıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan peş peşe kritik zirvelerde bulunacak: Gündem küresel barış...

Yerel seçimler ve 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yoğun diplomasi trafiğine başlıyor. Kabine ve AK Parti grup toplanları ile başlayacak olan yoğun süreç Erdoğan'ın kritik zirveleri ile devam edecek. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın barış rotası...

Gündem

22.04.2024, 09:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan küresel barışın sağlanması amacıyla bir dizi görüşme yapacak. Bu kapsamda 9 günlük bayram tatilinin hemen ardından, kabine toplantıları ve TBMM'de AK Parti Grup toplantılarından sonra 22 Nisan'da 12 yılın ardından ilk ziyaretini Irak'a gerçekleştirecek.

Eurovision şampiyonu Nemo Mettler kimdir? Eurovision şampiyonu Nemo Mettler kimdir? Haberi Görüntüle

12 YIL SONRA IRAK ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tam 12 yıl sonra ziyaret edeceği Irak'ta bölgesel istikrar açısından büyük öneme sahip ziyaret kapsamında terörle mücadeleden kalkınma yolu projesine kadar bir dizi proje ve konular masada olacak.

Naci Görür'den felaket senaryosu: Marmara depremi olursa Türkiye diz çöker Naci Görür'den felaket senaryosu: Marmara depremi olursa Türkiye diz çöker Haberi Görüntüle

ANKARA'DA 3 ÖNEMLİ KONUK

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara'da 3 önemli konuğu ağırlayacak. İlk konuk, 18 Nisan'da Tanzanya Cumhurbaşkanı Samia Suluhu Hassan olacak.

Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde kimler var? Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde kimler var? Haberi Görüntüle

ALMANYA CUMHURBAŞKANI TÜRKİYE'YE GELECEK

Nisan ayınca ise Ankara'nın konuğu Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier olacak. 24 Nisan'da Ankara'ya gelecek olan Steinmeier'in ziyaretiyle birlikte 10 yıl aradan sonra ilk kez Almanya'dan Cumhurbaşkanı düzeyinde Türkiye'ye bir ziyaret gerçekleşecek.

Baby Reindeer dizisi gerçek Martha kim? Martha gerçekte yaşamış mı? Baby Reindeer dizisi gerçek Martha kim? Martha gerçekte yaşamış mı? Haberi Görüntüle

VE PUTİN-ERDOĞAN GÖRÜŞMESİ

Tüm dünyanın gözlerinin Ankara'ya çevrileceği Putin-Erdoğan görüşmesinde liderler ikili ilişkilerin yanı sıra bölgesel konuları ve Karadeniz tahıl girişimini de masaya yatıracak.

Haluk Levent, Filistinlilerin sesi oldu BM toplantısında İsrail'e verdi veriştirdi Haluk Levent, Filistinlilerin sesi oldu BM toplantısında İsrail'e verdi veriştirdi Haberi Görüntüle

MISIR İLE YENİ DÖNEM

Nisan ayının sonuna doğru Türkiye'de Mısır rüzgârı esecek. Normalleşme adımlarının hızlandığı Mısır ile yeni bir adım atılıyor. Liderler görüşme kapsamında Gazze başta olmak üzere küresel barış ve bölgesel istikrar ile ikili ilişkileri ele alacak.

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading