Dilan Polat'ın yazdığı mektup, intihar iddiaları ve hakkındaki suçlamaların yarattığı çaresizlikle ilgili önemli açıklamalar içeriyor. Mektup, Dilan Polat'ın avukatı aracılığıyla gönderilmiş ve içeriğinde suçlamaların yarattığı duygusal zorluklara dair derin üzüntüsüne vurgu yapmaktadır. Polat, yaşadığı bu sıkıntılı sürecin etkilerini ve içsel çatışmalarını bu mektup aracılığıyla ifade etmiş, böylece kendi bakış açısını ve duygusal durumunu kamuoyuyla paylaşmıştır. Mektup, Polat'ın zorlu hukuki mücadelesi ve içsel mücadeleleri hakkında merak uyandırmış durumda. Peki Dilan Polat cezaevinde kime mektup yazdı? Dilan Polat'ın mektubunda ne yazıyor?
![Dct Trading Dış Ticaret katılım endeksine uygun mu? DCT halka arz ne zaman?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/dct-trading-dis-ticaret-katilim-endeksine-uygun-mu.webp)
DİLAN POLAT CEZAEVİNDE KİME MEKTUP YAZDI?
Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamaları nedeniyle 5 Kasım'da tutuklanan Dilan Polat, eşi Engin Polat'ı arayarak "İntihar etmek istiyorum" açıklamasıyla gündeme gelmişti. Bu trajik olayın ardından Dilan Polat, gazeteci İsmail Saymaz'a avukatı aracılığıyla bir mektup gönderdi.
![TÜKODER'den zam kararına tepki: İBB Başkanı İmamoğlu'na 'kararı geri çek' çağrısı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-15-135129626.webp)
DİLAN POLAT'IN MEKTUBUNDA NE YAZIYOR?
Saymaz, Dilan Polat'a avukatları aracılığıyla davayla ilgili sorular gönderdi. Gelen soruların ardından Polat, bir mektup yazarak soruları yanıtlamayı reddetti ve şu ifadeleri kullandı: "Avukatım Hüseyin ağabey ile göndermiş olduğun soruları zaman az olduğundan tamamı ile cevaplandıramıyorum. Soruların bir kısmı şirketin mali ve vergisel konuları ile için haberdar değilim zaten. Diğer kısmı ile ilgili samimi olarak şunları söyleyebilirim. Evet, burada çok üzgünüm. Üzüntümün en büyük kaynağı çocuklarımı göremeyişim. Hakkımdaki haksız suçlamalara karşı çaresiz oluşum da beni üzüyor. Ama Allah dayanma gücü veriyor. Dışarıdaki hayatımda buradaki hayatım arasında taban tabana zıtlık var. Özellikle son günlerde hayatın bir cilvesi olduğuna inanıyorum."