Yandex Metrica

Depremzedeler Halk TV'de Lütfü Savaş'ı topa tuttu: Bir şey yaptığı yok büyük rezillik

Hatay'da 6 Şubat 2023'te meydana gelen depremlerde yaşamlarını yitirenler "Sessiz Yürüyüş" programıyla anıldı. Hatay halkı, CHP’den tekrar belediye başkan adayı gösterilen Lütfü Savaş’a yoğun tepki gösterdi. Depremzede vatandaşların tepkisi Halk TV ekranlarına da yansıdı. Halk TV canlı yayınına katılan Hataylı depremzede "İnsan hiçbir şey yapmasa bile, en azından şu yollarımızı yapar. İnanın ki yürüyemiyoruz bile çamurdan, pislikten, çöplerden" dedi.

Gündem

31.03.2024, 20:05

Hatay'da 6 Şubat 2023'te meydana gelen depremlerde yaşamlarını yitirenler asrın felaketinin 1. yıl dönümü nedeniyle "Sessiz Yürüyüş" programıyla anıldı. Hatay halkı, CHP’den tekrar belediye başkan adayı gösterilen Lütfü Savaş’a yoğun tepki gösterdi.

Mide balonu hayatını kabusa çevirdi! Hastaneye ödediği para dudak uçuklattı Mide balonu hayatını kabusa çevirdi! Hastaneye ödediği para dudak uçuklattı Haberi Görüntüle

LÜTFÜ SAVAŞ'A BÜYÜK TEPKİ

Hatay'ya yaşanan yıkımdan dolayı eleştirilen ve 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde yeniden aday gösterilen CHP'li Belediye Başkanı Lütfü Savaş alanda büyük bir protesto ile karşılandı. Depremzedeler, CHP Genel Başkanı Özgür Özel tarafından yeniden aday gösterilen Lütfü Savaş'ı yuhalarken "İstifa" sloganları da attı.

Son dakika deprem mi oldu? AFAD az önce deprem mi oldu? Deprem nerede oldu? Son dakika deprem mi oldu? AFAD az önce deprem mi... Haberi Görüntüle

''LÜTFÜ SAVAŞ'TAN HİÇ MEMNUN DEĞİLİZ''

Depremzede vatandaşların tepkisi Halk TV ekranlarına da yansıdı. Canlı yayında söz alan bir Hataylı depremzede, Lütfü Savaş'tan memnun olmadığını ve Hatay'a hizmet etmediğini belirtti.

Hataylı vatandaş, "Belediye Başkanımız Lütfü Savaş'tan hiç memnun değiliz. Yani insan hiçbir şey yapmasa bile, en azından şu yollarımızı yapar. İnanın ki yürüyemiyoruz bile çamurdan, pislikten, çöplerden. Tamam deprem oldu, bir afet oldu. Şu anda biz gerçekten ölüyüz. Ama böyle olmaz.'' dedi.

Şevval Sam'ın sevgilisi Cem Topçuoğlu kimdir? Şevval Şam'ın yeni sevgilisi kim? Şevval Sam'ın sevgilisi Cem Topçuoğlu kimdir? Şevval Şam'ın yeni sevgilisi... Haberi Görüntüle

''1 YIL GEÇTİ HİÇBİR ŞEY GÖREMEDİK''

"Yolda yürümek istiyoruz, nefes almak istiyoruz" diyen depremzede vatandaş, ''Tamam düzebilir her şey, evler olabilir. Yaşamak istiyoruz biz. Biz yolda yürümek istiyoruz, nefes almak istiyoruz. Hiçbir şey yok, rezillik! 1 yıl geçti, hiçbir şey göremedik.'' ifadelerini kullandı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading