Yandex Metrica

Sitede Ara

Deniz ulaşımına fırtına engeli! Bursa-İstanbul vapur seferleri iptal edildi: BUDO seferleri yok mu?

Deniz ulaşımına fırtına engeli! Bursa-İstanbul vapur seferleri iptal edildi: BUDO seferleri yok mu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan peş peşe uyarılar Marmara'da kendisini fırtına olarak gösterdi. Şiddetli fırtına ve yağmurun etkisine giren Marmara'da deniz ulaşımını olumsuz etkilendi. BUDO'dan yapılan açıklamada bazı seferlerin iptal edildiği duyuruldu. Peki hangi vapur hatları iptal edildi. BUDO sefeleri ne zaman normale dönecek?

Gündem

02.04.2024, 11:52

BUDO seferleri iptal mi oldu? BUDO seferleri neden iptal oldu? Bursa Bursa Büyükşehir Belediyesince işletilen Bursa Deniz Otobüslerinin (BUDO) 5 seferi iptal oldu. Peki BUDO'nun hangi seferleri iptal oldu?

Mecidiyeköy metrosu ne zaman açılır, saat kaçta 23 Mayıs? Mecidiyeköy metrosu ne zaman açılır, saat kaçta 23 Mayıs? Haberi Görüntüle

25 MART İPTAL OLAN BUDO SEFERLERİ

Çıkan fırtına sonrası açıklama yapan BUDO, saat 16.00 ve 19.00'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Eminönü/Sirkeci) seferleriyle 16.30 ve 19.30'daki İstanbul (Eminönü/Sirkeci)-Bursa (Mudanya) seferleri olumsuz hava şartları sebebiyle iptal edildi ifadelerini kullandı. Öte yandan aynı gerekçeyle 12.55 Armutlu (İhlas)-Bursa (Mudanya), seferi de gerçekleştirilemeyecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading