Yandex Metrica

Sitede Ara

18 yıl sonra bir ilk! Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti

Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Merkezi'nde Özgür Özel ile bir araya geldi. 18 yıl aranın ardından gerçekleşen iade-i ziyarette en önemli gündem maddesinin yeni anayasa tartışmaları oldu. Görüşme 1 saat 30 dakika sürdü.  

Gündem

12.06.2024, 16:36

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerin ardından Türk siyasetinde normalleşme dönemine girildi. Hatırlanacağı üzere CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz aylarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etmişti. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e ziyarette bulunmak üzere parti genel merkezine geldi.

Erdoğan'ı, CHP Genel Merkezi önünde Özgür Özel karşıladı. Erdoğan ve Özel, Genel Merkez önünde tokalaşarak, basın mensuplarına poz verdiler.

Vefa Küçük kimdir, kaç yaşında, nereli? Vefa Küçük kimdir, kaç yaşında, nereli? Haberi Görüntüle

1 SAAT 30 DAKİKA SÜRDÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e iade-i ziyarette bulundu. Bu ziyaret, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 18 yıl aradan sonra CHP Genel Merkezi'ne yaptığı ilk ziyaret oldu. Görüşme 1 saat 30 dakika sürdü. Görüşme sonrası liderler basın açıklaması yapmadı.

İstanbul'da Halk Ekmek ne kadar oldu? Halk Ekmeğe zam mı geldi? İstanbul'da Halk Ekmek ne kadar oldu? Halk Ekmeğe zam mı... Haberi Görüntüle

HANGİ KONULAR KONUŞULDU

Türk siyasetinin gözlerini çevirdiği görüşme saat 16.00'da gerçekleşti. Başta ekonomi ve yargı kararları olmak üzere gündemdeki tüm hassas başlıkların kritik görüşmede masaya yatırıldığı düşünülüyor.

Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)? Bugün Marmaray ücretsiz mi, bedava mı (15 Haziran)? Haberi Görüntüle

18 YIL SONRA İLK ZİYARET

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, en son 18 yıl önce Başbakanlığı döneminde, CHP Genel Merkezi'nin açılışı sebebiyle Genel Başkan Deniz Baykal'ı ziyaret etmişti. İki lider görüşme sonrasında basın mensuplarına bilgi vermişti.

İstanbul'da köşe kapmaca! Kaçak Boğa mezarlığa daldı: 2 kişi yaralandı! İstanbul'da köşe kapmaca! Kaçak Boğa mezarlığa daldı: 2 kişi yaralandı! Haberi Görüntüle

CUMHURBAŞKANLIĞI FORSUNA DİKKAT

Öte yandan, CHP Genel Merkezinin önündeki bayraklar arasına, Erdoğan'ın ziyareti dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı forslu bayrak da asıldı. Ayrıca Türk bayrağı göndere çekildi.

MasterChef Metin'in MasterChef Metin'in "1 milyon basarım şampiyon olacak" dediği yarışmacı kim? Haberi Görüntüle

İLK GÖRÜŞME MAYIS AYINDA

Hatırlanacağı üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Özgür Özel ilk görüşmelerini 2 Mayıs'ta gerçekleştirmişti. Erdoğan, Özel'i AK Parti Genel Merkezi'nde ağırlamıştı. Kabulde, CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Namık Tan ile Elitaş da yer almıştı.

İşte iki liderin objektfilere yansıyan görüntüleri...
Habere Tepki Ver

10

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading