Yandex Metrica

Sitede Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a tarihi ayar: Hava kuvvetlerimiz gerekli cevabı verecektir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a tarihi ayar: Hava kuvvetlerimiz gerekli cevabı verecektir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan, Yunanistan'ın ihlallerine devam etmesi durumunda hava kuvvetlerimizin gerekli cevabı vereceğini belirtti.

Gündem

23.01.2024, 19:29

NATO Liderler Zirvesi'nin ardından Türkiye'ye dönüş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından basın mensuplarına gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Açıklamadan satır başları;

Gibi dizisi Gökçe kimdir? İlkkan'ın sevgilisi Gökçe rolünü kim oynuyor? Gibi dizisi Gökçe kimdir? İlkkan'ın sevgilisi Gökçe rolünü kim oynuyor? Haberi Görüntüle

İSVEÇ VE FİNLANDİYA'NIN NATO'YA ÜYELİĞİ

Bu bir davet sürecidir. Biz davete evet dedik. Teröre ve teröriste yönelik şartlarımızı ortaya koyduk kabul edildi. Avrupa yıllardır bu işi PKK ile geçiştirdi. Ama biz bunu kabul etmedik. FETÖ, PYD ve YPG'yi de sözleşmenin içerisine yerleştirmemeniz gerekiyor dedik. Yan çizmeye kalktılar ama bu bu bizim kırmızı çizgimizdir dedik. kabul etmeyecek olursanız kesinlikle anlaşmaya evet diyemeyiz. Sonra da kabul ettiler. nasıl başarıyla çıktığımızın çok güzel bir ifadesidir.

Bakan Yerlikaya duyurdu! Bir suç örgütü daha çökertildi: 9 şüpheli yakalandı Bakan Yerlikaya duyurdu! Bir suç örgütü daha çökertildi: 9 şüpheli... Haberi Görüntüle

MİÇOTAKİS'İN TERÖR AÇIKLAMASI

Bizim Yunanistan'la savaşa girelim diye bir derdimiz yok. Ancak verdiği sözlerde durmuyorlar. sıkıntı burada. 147 hava ihlali yaptılar biz eğer komşuysak dostsak hava sahamızı neden ihlal ediyorsunuz. bunu yaparsanız bize düşen hava kuvvetlerimizin cevap vermesidir. Bunu yapmazsak benim vatandaşlarım silahlı kuvvetlerimiz nerde demez mi. üzerimize düşeni yapıyoruz. Yunanistan devam ederse biz de üzerimize düşeni yaparız. Miçotakis hakkı teslim etmiştir diyelim ama birçok lider bizi barıştırmak için gayret etti ama böyle bir şey düşünmediğimizi söyledik.

İsrail polisinin şehit ettiği Türk imam Hasan Saklanan'ın naaşı günler sonra Türkiye'de İsrail polisinin şehit ettiği Türk imam Hasan Saklanan'ın naaşı günler... Haberi Görüntüle

KÜRESEL GIDA KRİZİ

Putin ve Zelenskiy'le görüşme yapıp tahıl ve yağ mağduriyetine gönderebiliriz. CEO'larımız iyi konumda. Ön görüşmeler yapıldı.

Öğretmen maaşı Haziran'ın kaçında yatacak? 2024 Memur-emekli Haziran maaşı Kurbandan önce mi yatacak? Öğretmen maaşı Haziran'ın kaçında yatacak? 2024 Memur-emekli Haziran maaşı Kurbandan... Haberi Görüntüle

'AFET BÖLGESİ İLAN ETTİK'

Son dönemde ciddi afetlerle karşı karşıyayız. Tüm kurumlarımız, gerek sel, gerek yangın afetlerinde gerekeni yaptı. Bunların üstesinden geldik, geliyoruz. Artvin'de heyelan sebebiyle bir TIR'ımız kayaların altında kaldı. Orada da ilgili kurumlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Tabi bu afetlerimizi sıfırlamak mümkün değil.

Son yangın afetinde, itfaiyecilerimiz 4.5 günde yangını söndürdüler. Şimdi bu alanı eskiye dönüştürelim diyoruz. Bu zarar gören bölgeleri genel hayata etkileyen bölge ilan ediyoruz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading