Yandex Metrica

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e bedelli askerlik tepkisi: Patavatsız zihniyeti bozuk

Partisinin Tarihi Kent Meydanı'nda gerçekleştirdiği Sivas mitinginde muhelefete sert sözlerle yüklendi. CHP lideri Özgür Özel'in ''Türkiye'yi sevenlerden oy istiyoruz, bedelli askerliğe kaçanlardan değil'' sözlerine yanıt veren Erdoğan, ''Bir hakkı kullananları böyle sakil bir şekilde hedef almak patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işaretidir.'' dedi.

Gündem

14.03.2024, 06:27

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim mitinglerine bugün de Sivas'ta devam etti. Erdoğan, Tarihi Kent Meydanı'nda coşkulu kalabalığa hitap etti.

Sivas mitinginde muhelefete sert sözlerle yüklenen Erdoğan, CHP lideri Özgür Özel'in ''Türkiye'yi sevenlerden oy istiyoruz, bedelli askerliğe kaçanlardan değil'' sözlerine yanıt verdi.

Erdoğan, ''Bir hakkı kullananları böyle sakil bir şekilde hedef almak patavatsızlıktan öte bir zihniyet bozukluğunun işaretidir.'' dedi.

Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde;

Bu şehirden aldığımız ilhamla Türkiye Yüzyılı vizyonumuzu hayata geçireceğiz. Ülkenin en büyük sermayesi insandır. Önce kendi insanımıza inanıp güvenmekten geçtiğine inanıyoruz. Her alanda vatandaşlarımızı destekleyip ülkemizi büyütüyoruz. Cumhuriyetimizin ilk asrında siyasi ve sosyal fay hatları üzerinden yürütülen kampanyaların maliyetlerini hepimiz biliyoruz.

TFF başkanlık seçimi ne zaman olacak 2024? Mehmet Büyükekşi yerine kim gelir? TFF başkanlık seçimi ne zaman olacak 2024? Mehmet Büyükekşi yerine... Haberi Görüntüle

''ALANDA 75 BİN KİŞİ VAR''

 Ne zaman aramıza ayrılığı soktuysak, her birimiz kendi benlik davamıza kapıldıysak işte o zaman başımıza gelmeyen felaket kalmadı. Cumhuriyetimizin ilk asrında yürütülen kavgaların, yaşanan krizlerin, terörün ülkemize hangi ağır maliyetleri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Girerken emniyet teşkilatına sordum. Şu anda karşımdaki katılımı öğrendim, 75 bin kişi. İşte Sivas bu.

Hasan Can Kaya'nın koluna ne oldu, neden sarılı? Hasan Can Kaya kolunu-omzunu mu kırdı? Hasan Can Kaya'nın koluna ne oldu, neden sarılı? Hasan Can... Haberi Görüntüle

''HER ALANDA TARİH YAZDIK''

Türkiye 21 yılda birçok sorununu çözdü ve eksiğini giderdi. Hak ve özgürlüklerinden yatırımlara, savunma sanayiinden teknolojiye kadar her alanda tarih yazdı. 21 yıl boyunca çok çalıştık çabaladık. Cumhur İttifakı olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik davasına sıkı sarıldık ancak CHP'de bunu göremedik. 85 milyonun tamamının başımızın üzerinde yeri vardır, biz hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızın, milletimizin her bir ferdinin oyuna talibiz.

Bayramda İzmir'de otobüsler ücretsiz mi, indirimli mi? 10-11-12 Nisan'da İzmir'de otobüs metro bedava mı? Bayramda İzmir'de otobüsler ücretsiz mi, indirimli mi? 10-11-12 Nisan'da İzmir'de... Haberi Görüntüle

''CHP'DE HER GELEN GİDENİ ARATIYOR''

81 vilayetimizin en ücrasına kadar tüm köylerimizin adeta çehresini değiştirdik. Mesela Sivasımızı modern dünyanın en büyük imkanı olan hızlı trenle buluşturduk mu? Saymaya kalksak saatler sürecek nice reformu ülkemize kazandırdık mı? Ama ne yaptıysak CHP ve muhalefetin standardını yükseltmeyi başaramadık. Zaman içinde söylemler, genel başkanlık koltuğunda oturan şahıslar bile değişti. Hiçbir değişim, CHP’nin siyasi tükenmişliğine çare olmadı. Bu partide her gelen gideni aratıyor.

9 Nisan (bugün) İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? Arife İstanbul'da otobüs, metrobüs, metro bedava mı? 9 Nisan (bugün) İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? Arife İstanbul'da otobüs,... Haberi Görüntüle

"BAY KEMAL'İN KENDİNE HAS BİR SİYASET YAPMA USULÜ VARDI"

Biliyorsunuz devrik genel başkan Bay Kemal ile pek anlaşamazdık… Yürüyen merdivene ters binse de aday olduğu seçimlerde kendine oy veremese de Konya’yı, Çorum’u ayrı birer ülke zannetse de, bizi ve milletimizi pek çok kez güldürmüş olsa da yine de Bay Kemal’in kendine has bir siyaset yapma usulü vardı.

54 ürünün ihracatı kısıtlandı! İsrail panikledi: Türkiye'nin yaptırımlarından korkuyoruz! 54 ürünün ihracatı kısıtlandı! İsrail panikledi: Türkiye'nin yaptırımlarından korkuyoruz! Haberi Görüntüle

ÖZGÜR ÖZEL'E "BEDELLİ ASKERLİK" TEPKİSİ: PATAVATSIZ

CHP’nin yeni genel başkanı özgür Özel ise her açıdan hayal kırıklığı oldu. Projektörler bu kişinin üzerine çevrilince ortaya çıkan utanç verici görüntü sadece CHP’li vatandaşlarımızı değil, bizi de üzdü. Açık söylemek gerekirse bu kadarını biz de beklemiyorduk. Oturduğu koltuğa bu derece yakışmayacağını muhtemelen onu oraya getirenler bile tahmin etmiyordu. Şimdi çıkmış ‘bedelli askerlik yapanlar bize oy vermesin’ demiş. Anlaşılan makamını borçlu olduğu ağa babaları kulağını çekmiş olmalı ki daha sonra kendince bu patavatsızlığını düzeltmeye çalıştı.

İsrail'e hangi ürünlerin ihracatı yasaklandı? İsrail'e hangi ürünler satılmayacak? 54 ürün içinde neler var? İsrail'e hangi ürünlerin ihracatı yasaklandı? İsrail'e hangi ürünler satılmayacak? 54... Haberi Görüntüle

''DEM'LENMEKTEN DURMASIN''

Askerlik vazifesini bedelli olarak yapanlardan oy istemesin, varsın CHP genel Başkanı tüm bunları yaparken aynı zamanda bölücü örgütün uzantılarıyla DEM’lenmekten durmasın. Biz bölücülükle yanyana, kibir sahibi olmayacağız. Biz hiçbir ayrım yapmadan tüm vatandaşlarımızın milletimizin her bir ferdinin oyuna talibiz. CHP’nin mevcut durumuna bakıp da umudu sönen insanlarımızdan çok güçlü destek bekliyoruz. Hiçbir vatandaşımız bu çapsızlığa, bu vizyonsuzluğa mahkûm ve mecbur değildir. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Türkiye’yi bölgesel ve küresel güç haline getirme azmimizle aziz milletimizin hizmetindeyiz. 

Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın milletvekili yeğeninden skandal sözler: Çözüm Öcalan'dan geçer! Teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın milletvekili yeğeninden skandal sözler: Çözüm Öcalan'dan geçer! Haberi Görüntüle

RAMAZAN MESAJI

Ramazan’da tutacağınız oruçların şimdiden Allah katında kabul olmasını diliyorum. Rabbim bizlere ramazanın bayramı gelmeden 31 Mart’ta milli irade bayramına da birlikte olmayı hazin etsin inşallah. Sivaslı kardeşlerimin bu hususta tüm Türkiye’ye örnek olacağına inanıyorum.

13 Nisan bu akşam hangi takımın maçı var? Bugün kimin maçı var? Fenerbahçe, Galatasaray'ın maçı bu akşam mı? 13 Nisan bu akşam hangi takımın maçı var? Bugün kimin... Haberi Görüntüle

SİVAS'A YAPILAN YATIRIMLAR

Gururla ifade etmek isterim ki ülkemizin son 21 yılı, Cumhuriyet döneminin en parlak dönemidir. Ülkemizi büyütürken, şehirlerimizin her birinin çehresini değiştirecek yatırımlara imza attık. Bu çerçevede Sivas’a da son 21 yılda toplam 197 milyar lira tutarında yatırım yaptık.

Ekrem İmamoğlu, PKK-TİKKO destekçisi militanına sahip çıktı: Haluk Bayraktar isimli kişi... Ekrem İmamoğlu, PKK-TİKKO destekçisi militanına sahip çıktı: Haluk Bayraktar isimli... Haberi Görüntüle

''KALKINMA HAMLELERİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ''

Ankara-Sivas YHT hattı daha düne kadar bu yatırımı gereksiz bulanların da hızlı treni kullandığını görüyor, açıkçası bundan memnuniyet duyuyoruz. Milli irade bayramına erişmemiz için çok çalışmalıyız. Eser ve hizmet siyasetimizle şehirlerimizin çehresi değişecek. Kalkınma hamlelerimizi sürdüreceğiz. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak Türkiye’yi bölgesel güç haline getireceğiz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Loading